KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Xiaomi Hongmi

Vysoce kvalitní smartphone Xiaomi Hongmi s Retina displejem

2.1. 2014 Xiaomi Hongmi je vysoce kvalitní smartphone od Xiaomi s čtyřjádrovým procesorem a operačním systémem MIUI V5 založeným na systému Android 4.2. Jedná se o prestižní smartphone společnosti Xiaomi s TOP parametry, který vyniká velkým 4,7" Retina IPS displejem, podporou pro  2 SIM karty, špičkovým 8 MP fotoaparátem s BSI nebo 4jádrovým procesorem. Pokud hledáte prestižní smartphone s vynikajícím výkonem, je Xiaomi Hongmi tím pravým pro Vás.

 

Žijte zábavou

Se smartphone Xiaomi Hongmi můžete fotit, přehrávat hudbu, poslouchat FM rádio, prohlížet si obrázky, natáčet videa, cestovat díky GPS navigaci a nebo surfovat po internetu, sdílet své zážitky, komunikovat přes sociální sítě (Facebook, Twitter) nebo si prohlížet fotky a videa z YouTube přes Wi-fi síť.

Xiaomi Hongmi

 

Jemný Retina displej

Displej telefonu Xiaomi Hongmi se ovládá pouhým dotykem tak, jak je u běžných smartphone zvykem. Jeho velikost je pěkných 4,7" a rozlišení 1280 x 720 bodů. Jedná se o kapacitní dotykový Retina IPS displej s širokými pozorovacími úhly a vskutku bohatými barvami.

 

Populární Android

Xiaomi Hongmi využívá Android - nejpopulárnější operační systém pro mobilní zařízení s nadstavbou MIUI V5. Android nabízí inteligentní notifikace umožňující rychlou práci s událostmi, nádherné nové widgety, s nimiž budete mít dokonalý přehled o všech důležitých informacích, nebo možnost snadného přizpůsobení domovské obrazovky pomocí přetažení. Systém Android je nyní rychlejší a intuitivnější než kdykoli předtím.

Xiaomi Hongmi

 

Nádherné fotografie

Objevte fascinující fotoaparát, se kterým pořídíte naprosto reálné fotografie. BSI senzor fotoaparátu Samsung/OV s vestavěnou funkcí HDR poskytuje přirozené barvy za jakéhokoliv světla za pomoci nízké světelnosti F2.2. 8 MPix fotoaparát zachytí detailní, ostré a zároveň nerozmazané snímky.

Xiaomi Hongmi

 

Klíčové vlastnosti

Xiaomi Hongmi je vybaven výkonným čtyřjádrovým procesorem MTK6589T Cortex A7 s frekvencí 1,5 GHz. Jemný 4,7" velký displej je typu Retina IPS, má vysoké rozlišení 1280 x 720 bodů a jemnost 312 ppi. Integrovaný fotoaparát s BSI senzorem a rozlišením 8 Mpix má světelnost f2.2 a vestavěnou funkci HDR. Potěší i bezdrátové technologie Bluetooth a Wifi nebo zabudovaná GPS navigace. Správu dat a aplikací řídí systém Android. Smartphone má rozměry 184 x 110 x 40 mm a hmotnost 158 gramů.

Tip : Xiaomi Hongmi a katalog mobilů

Foto. gsmarena.com

XIAOMI Red Rice lze pořídit v  e-shopech za cenu od  (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
YTllY2YzM