KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Lenovo K900 špičkový model

Elegantní smartphone Lenovo k900

2.1.2014 Lenovo k900 je výkonný smartphone s důrazem na design, špičkový výkon a kvalitu osvědčeného výrobce Lenovo. Smartphone s populárním systémem Android ve verzi 4.2 Jelly Bean vyniká dotykovým 5,5" IPS displejem s živými a přirozenými barvami. Máte rádi rychlost? Lenovo své smartphony osadil výkonnými procesory a dostatečnou pamětí RAM, aby uspokojil potřeby dnešních mobilních uživatelů. Na designu si dal výrobce taktéž záležet a výsledkem je módní smartphone s elegantním designem.

Lenovo K900

 

Výkon na dosah

Připravte se na vysokou rychlost. Smartphone poběží velice rychle, neboť k jeho výrobě byly použity komponenty, které se výkonem blíží tabletům a netbookům. V některých případech tyto přístroje dokonce umožní plně nahradit, co se výkonu týče. Smartphone je vybavený procesorem Intel Atom Z2580 a 2 GB pamětí RAM - jen tato kombinace je sama o sobě velice dobrá.

Lenovo K900

 

Oblíbená platforma Android

Díky populárnímu operačnímu systému Android získáte téměř neomezený přístup k aplikacím, které si budete moci spravovat sami. Pusťte si Google Play obchod s aplikacemi, ve kterém objevíte statisíce aplikací. Ty si pak můžete snadno stáhnout zdarma nebo za poplatek. Hrajte hry, vytvořte si vlastní portfolio aplikací, cestujte s GPS navigací, komunikujte přes sociální sítě, prohlížejte oblíbená videa z YouTube a sdílejte své fotografie s přáteli na Facebooku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Konektivita a komunikace

Pohodlné připojení k nabíječce nebo počítači můžete získat pomocí standardního microUSB portu. Sluchátka si připojíte pomocí 3.5mm jacku. Smartphone je dále vybaven bezdrátovou bluetooth technologií pro připojení k bluetooth zařízením (např. k headsetu) a bezdrátovou Wi-Fi sítí pro připojení k internetu.

Klíčové vlastnosti

Lenovo k900 je vybaven velkým dotykovým 5,5" IPS displejem s přirozenými barvami a vysokým Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů, svižným procesorem Intel Atom Z2580 s frekvencí 2 GHz a 2 GB pamětí RAM. Pro zachycení fotografií slouží 13 Mpix fotoaparát, schopný zaznamenávat také Full HD videa. Pro Vaše data je k dispozici 16 GB interní paměti. Jeho rozměry činí 157 x 78 x 6.9 mm. Baterie má kapacitu 2500 mAh, která umožňuje dlouhé používání telefonu.

Lenovo K900

foto : gsmarena.com

Lenovo K900 lze pořídit v  e-shopech za cenu od  (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
Mjc5MGQwNW