KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Xiaomi Mi 2A představen

Smartphone Xiaomi Mi2A

2.1.2014 Xiaomi Mi2A je ultratenký smartphone od Xiaomi s procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro a operačním systémem Android 4.1. Jedná se o prestižní smartphone společnosti Xiaomi s TOP parametry, který vyniká velkým 4,5" Retina IPS displejem, ultratenkým 0.95 cm tělem, 8 MP fotoaparátem nebo 2jádrovým procesorem. Pokud hledáte lehký smartphone s rozumným výkonem, je Xiaomi Mi2A tím pravým pro Vás.

Xiaomi MI-2a

 

Žijte zábavou

Se smartphone Xiaomi Mi2A můžete fotit, přehrávat hudbu, poslouchat FM rádio, prohlížet si obrázky, natáčet videa, cestovat díky GPS navigaci a nebo surfovat po internetu, sdílet své zážitky, komunikovat přes sociální sítě (Facebook, Twitter) nebo si prohlížet fotky a videa z YouTube přes Wi-fi síť.

 

Jemný Retina displej

Displej telefonu Xiaomi Mi2A se ovládá pouhým dotykem tak, jak je u běžných smartphone zvykem. Jeho velikost je pěkných 4,5". Jedná se o kapacitní dotykový Retina IPS displej s širokými pozorovacími úhly a vskutku bohatými barvami.

Xiaomi MI-2a

 

Populární Android

Xiaomi Mi2A využívá Android - nejpopulárnější operační systém pro mobilní zařízení. Ten mimo jiné nabízí inteligentní notifikace umožňující rychlou práci s událostmi, nádherné nové widgety, s nimiž budete mít dokonalý přehled o všech důležitých informacích, nebo možnost snadného přizpůsobení domovské obrazovky pomocí přetažení. Systém Android je nyní rychlejší a intuitivnější než kdykoli předtím.

 

Nádherné fotografie

Objevte fascinující fotoaparát, se kterým pořídíte naprosto reálné fotografie. Snímač s vestavěnou funkcí HDR poskytuje přirozené barvy za jakéhokoliv světla za pomoci nízké světelnosti F2.0. 8 MPix fotoaparát zachytí detailní, ostré a zároveň nerozmazané snímky.

Xiaomi MI-2a

 

Klíčové vlastnosti

Xiaomi Mi2A je vybaven dvoujádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro s frekvencí 1,7 GHz založený na Krait300 architektuře s grafickým procesorem Adreno 320. Jemný 4,5" velký displej je typu Retina IPS, má vysoké rozlišení a jemnost 326 ppi. Integrovaný fotoaparát s rozlišením 8 Mpix má světelnost f2.0 a vestavěnou funkci HDR. Potěší i bezdrátová technologie NFC pro párování přístroje s ostatními NFC zařízeními. Správu dat a aplikací řídí systém Android.

foto : gsmarena.com

Tip : Xiaomi Mi2A v katalogu mobilů

Xiaomi MI2A lze pořídit v  e-shopech za cenu od  (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
NDVjZjMy