KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Nokia Asha 503

Nokia Asha 503

Smýkněte. Foťte. Sdílejte.Fotosíla do kapsy


Superrychlé pořizování a odesílání fotografií. Pouhým smýknutím ze zamykací obrazovky na fotoaparát jste připraveni k fotografování. Sdílení radosti je rovněž snadné – fotografie lze odeslat na Facebook jediným dotykem.


Jediné smýknutí a máte k ruce všechny oblíbené položkyVýchozí zobrazení Fastlane shromáždí na jediné obrazovce všechny Vaše aktuální aplikace, kontakty, aktualizace na Facebooku, tweety a nadcházející události ve vašem kalendáři. Dokonce vám zobrazí označení „Líbí“ a komentáře u vašich fotografií a příspěvků na Facebooku.


Zaplňte svůj telefon všemi aplikacemi, které se vám hodí


Telefon Asha 503 nabízí Line, LinkedIn, WeChat a další skvělé aplikace, takže kontakt s přáteli nemůže být snadnější. A díky dárku v podobě deseti her zdarma můžete dát nudě sbohem.


Barevný. Odolný. Jedinečný.


Díky výraznému barevnému jádru chráněnému průzračně čirým pouzdrem vyčnívá telefon Asha 503 svým jedinečným designem. A prvotřídní konstrukční prvky jako např. skleněný displej Gorilla Glass II odolný proti poškrábání zajišťují stejně vysokou úroveň odolnosti jako vzhledu.


Chytřejší prohlížení webu. Méně dat.


Lebedíte si v prohlížení webu? S prohlížečem Nokia Xpress budete brouzdat rychleji a zároveň šetřit data. A s aplikací Nokia Xpress Now objevíte nový, aktuální obsah napříč celým internetem.

Tip : Katalog mobilů a v něm Nokia Asha 503

YTIzMTczZ