KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Huawei Ascend G700

Huawei Ascend G700 : velký smartphone představen

16.1.2014 Společnost Huawei začala prodávat model Ascend G 700. Pořiďte si velký smartphone Huawei Ascend G700 s nadčasovou elegancí a velkou 5" HD IPS obrazovkou. Smartphone Vám dodá čistý design, přinese jedinečné detaily a panoramatický rozhled. Super-rychlý čtyřjádrový procesor dodá svižný chod.

Multimediální využití

S přístrojem můžete sledovat videoklipy, hrát hry, poslouchat hudbu, cestovat s GPS navigací, brouzdat po internetu, komunikovat přes sociální sítě, prohlížet oblíbená videa z YouTube a stahovat si do telefonu další hudbu a hry.

Huawei Ascend G700

Skvělé fotografie

8Mpix BSI fotoaparát s automatickým ostřením umožňuje zachytit každou chvilku i za horších světelných podmínek. Potěšte sebe a své blízké pěknou fotografií, která bude ostrá díky automatickému zaostřování. S Huawei Ascend G700 již nikdy nebudete na žádné fotografii chybět.

Vysoká konektivita a komunikace

Z bohaté konektorové výbavy telefon poskytuje standardní microUSB port pro připojení k nabíječce nebo kabelu k počítači. Přístroj je vybaven bezdrátovou bluetooth technologií pro připojení ke kompatibilním zařízením a bezdrátovou Wi-Fi sítí pro připojení k internetu. Pokud chcete někam odcestovat, neváhejte použít navigaci.

Klíčové vlastnosti

Huawei Ascend G700 je vybaven čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,2 GHz a 2 GB pamětí RAM, což slibuje vysokou rychlost a svižný chod. Jedinečný 5" IPS displej telefonu s vysokým rozlišením 1280 x 720 bodů nabízí ostré a reálné barvy. Pro Vaše data je k dispozici 8 GB interní paměti, kterou lze rozšířit přes microSD slot (až 32 GB karty). Přístroj komunikuje v sítích GSM 900/ 1800/ 1900 MHz a WCDMA 900/ 2100 MHz. Správu aplikací a systému poskytuje platforma Android 4.2 Jelly Bean. Rozměry činí 142,5 x 72,8 x 8,95 mm a hmotnost dosahuje 155 gramů.

Huawei Ascend G700

foto : gsmarena.com

Katalog mobilů : Huawei Ascend G700

HUAWEI Ascend G700 lze pořídit v  e-shopech za cenu od  (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
MjUzMDY4