KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Samsung Galaxy Grand Neo

Samsung Galaxy Grand Neo : Líbivý vzhled , zajímavá cena

28.1.2014 Společnost Samsung představila model Galaxy Grand Neo , který sází na líbivý vzled , zajímavou cenu a velký displej. Novinka má rozměry 143,7 × 77,1 × 9,6 milimetrů a váží 163 gramů. Dále nabídne velký 5 palcový displej o rozlišení pouze 480 × 800 px. Displej zobrazí 16 milionů barev. Telefon je poháněn čtyř jádrovým procesorem Cortex A - 7 s taktem 1 , 2 GHz. Pamět RAM se zastavila na hodnotě 1 GB , vnitřní pamět je 8 GB. Telefon podporuje microSD karty až do velikosti 64 GB. Fotoaparát má rozlišení 5 megapixelů , nechybí LED dioda , automatické zaostřování. Čelní kamerka pro videohovory má rozlišení pouze VGA. Vidwa můžete natáčet v HD kvalitě.

Samsung Galaxy Grand Neo

 

Telefon podporuje rychlá data HSPA , dále nechybí bluetooth 4.0 , WI-FI. Galaxy Grand Neo nepodporuje LTE a NFC. Instalován operační systém Android 4.2 Jelly Bean. Z dalším funkcí třeba A-GPS , Google mapy , elektronický kompas , FM rádio , kalkulačka , kalendář atd. Baterie má kapacitu 2100 mAh , což  by mělo stačit na cca 430 hodin pohotovostní doby a 11 hodin hovoru.

Telefon bude prodáván v bílém provedení. Cena by se měla pohybovat okolo částky 8700 kč a prodej by měl být zahájen v prvním čtvrtletí letošního roku.

Samsung Galaxy Grand Neo

Samsung Galaxy Grand Neo v katalogu mobilů

foto: gsmarena.com

ZjMxNjVkOD