KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Samsung Galaxy Trend Plus

Samsung představil model Galaxy Trend Plus

7.2.2014 Nástupce nejprodávanějšího modelu je tu! Ještě rychlejší a v elegantnějším designu než kdy dříve - Samsung Galaxy Trend Plus . Oproti svému předchůdci nabídne rychlejší 2-jádrový procesor s taktem 1,2GHz a novější operační systém Android 4.2 Jelly Bean.

Samsung Galaxy Trend Plus je určitě ideálním smartphonem pro každého, kdo touží po dotykáči s Androidem . Ať už to je Vaše dcera, syn, školák nebo student. Tento model nabízí maximální výbavu za skvělou cenu. Kromě OS Android poskytuje 4" displej, rychlý dvoujádrový procesor a spoustu dalších funkcí. Prostě pokud nechcete do telefonu investovat desetitisíce, ale zároveň chcete pro své dítě, nebo sebe chytrý telefon, který nabídne prakticky vše pro každodenní život, pak je Galaxy Trend Plus jednoznačně právě pro Vás.

Hlavní funkce:
-Rychlý a výkonný 2- jádrový procesor 1,2GHz, který zvládne každou aplikaci
-Android 4.2 Jelly Bean
-4" TFT displej (800x480pix), na kterém je radost pracovat, prohlížet fotografie a sledovat videa
-Wi-Fi pro bezdrátové připojení k internetu
-GPS - nechte se dovést vždy do cíle spolu s přesnými Google Mapami
-5Mpix fotoaparát s autofokusem a bleskem pro krásné a ostré snímky kdykoli a kdekoli

Díky dvoujádrovému procesoru s taktem 1,2GHz tento mobilní telefon zvládá pokročilé operace rychle a elegantně. Bez námahy přepínejte mezi aplikacemi a provádějte více činností současně bez jakékoli prodlevy! S tímto mobilním telefonem už nebudete muset jen nečinně čekat.

4" displej s rozlišením 800x480pix zajistí, že už nebude žádné mžourání při čtení textu! Nepřicházejte o detaily při prohlížení fotografií nebo přehrávání videí. Na velkém čtyřpalcovém displeji lze pohodlně zobrazovat webové stránky, dlouhé e-maily, detailní fotografie a videa. Veškerý obsah uvidíte v brilantním podání s křišťálově čistým obrazem.

Mobilní telefon Samsung Galaxy Trend Plus je vybavený operačním systémem Android 4.2 Jelly Bean, díky němuž lze všechny činnosti provádět intuitivněji a s menším úsilím.

Abyste mohli své zážitky zaznamenávat, nabídne Samsung Galaxy Trend Plus také 5Mpix fotoaparát, který je podpořen automatickým ostřením a bleskem pro zvlášť nádherné fotografie. Vaše vzpomínky tak zůstanou uchovány ve vysoké kvalitě.


Objednat Samsung Galaxy Trend Plus v oficiální české distibuci na x-store.cz

Samsung Galaxy Trend Plus v našem katalogu mobilů

 

Samsung S7580 Galaxy Trend Plus lze pořídit v  e-shopech za cenu od  (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
Y2M0Y2