KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Samsung Galaxy Tab 3 Lite

Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0

Tenčí a lehčí, ale stejně výkonný

Mimořádně lehký tablet se štíhlým designem
Optimální zážitky ze zobrazení
Dvoujádrový procesor 1,2 GHz
Inteligentní fotoaparát se zábavnými funkcemi
Tablet Galaxy Tab3 Lite je navržený jako ultrapřenosný, abyste si ho mohli vzít všude s sebou. Díky své tloušťce pouhých 9,7 mm je tenčí než jiné modely a jeho jednoduchý design je mimořádně poutavý. Vychutnávejte si to nejpohodlnější uchopení doplněné extrémně nízkou hmotností a pociťte ten rozdíl! Tento tablet je nádherně kompaktní a má dlouhou výdrž baterie – co víc byste si mohli přát?


Optimální zážitky ze zobrazení


Na displeji tabletu Galaxy Tab3 Lite s vysokým rozlišením bude vaše zábava maximálně poutavá. Užívejte si sledování obsahu na větším a prostornějším displeji s jasnějším obrazem, ostřejším textem a bez stavového řádku, který by vám zbytečně překážel.


Dvoujádrový procesor 1,2 GHz


Tablet Galaxy Tab 3 je poháněný výkonným a rychlým procesorem, díky kterému si můžete bez jakýchkoli omezení vychutnávat videa, hry, aplikace a procházení webu a získat tak dokonalé multimediální zážitky.


Inteligentní fotoaparát se zábavnými funkcemi


Fotoaparát na zadní straně je vybavený inteligentními funkcemi, se kterými pořídíte dokonalý záběr při každém stisknutí spouště. Bez ohledu na to, zda snímáte nádherné scenérie nebo vytváříte dokonalý záběr, na kterém se každý směje, fotografujte jako profesionál a o své výtvory se okamžitě podělte – s inteligentními funkcemi sdílení je to snadné.


Služby přinášející zábavu, o kterou se můžete dělitDesetitisíce aplikací na dosah ruky – všechny speciálně vytvořené pro tablet Tab3 Lite a snadno dostupné ke stažení, abyste si je mohli maximálně vychutnávat.

Funkce Samsung Link vám umožňuje ukládat fotografie a soubory do cloudu nebo do libovolného zařízení, kde k nim můžete získat přístup, upravovat je a sdílet. Můžete tak bez jakékoli námahy spravovat svůj obsah či na dálku přehrávat videa na televizních monitorech. Ve službě Dropbox máte své soubory bezpečně uložené ve webové cloudové službě, kde k nim máte neustálý přístup a můžete je kdykoli sdílet. Je to jednoduché, bezpečné a spolehlivé.

 

Technické parametry

Rozměry 116,4 × 193,4 × 9,7 mm

Hmotnost 310 g

Displej velikost 7 palců , rozlišení 600 × 1024 px

2 jádrový procesor s taktem 1,2 GHz

Wi-Fi , bluetooth verze 4.0

Android 4.2 Jelly Bean s nadstavbou TouchWiz

vestavěná GPS , Google mapy

Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0

foto : gsmarena.com

ZTU0M