KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Samsung Gear Fit,Gear 2

Samsung Gear Fit , Gear 2 , Gear 2 Neo : Fitness náramek a hodinky s OS Tizen

26.2.2014 Jihokorejská společnost Samsung nepředstavila na veletrhu MWC v Barceloně jen Samsung Galaxy S5 , ale taky trojici hodinek. Jedná se o modely Gear Fit , Gear 2 a Gear Neo. Trošku si je představíme.

Samsung Gear Fit

Gear Fit jsou zajímavé hodinky , tedy spíše se jedná o fitness náramek , který může plnit funkci běžných hodinek. Dotykový displej má uhlopříčku 1,84 palců , jedná se o dotykový super AMOLED panel s rozlišením 432 × 128 pixelů. S telefonem se spárujete pomocí Bluetooth 4.0. Gear Fit mají certifikaci IP 67 , což zaručuje odolnost proti prachu a vodě. Gera Fit dokáží změřit srdeční tep , ovládat přehrávání hudby , dále nebídne krokoměr , stopky , časovač atd. jedná se o velice zajímavý model. Bude se prodávat za cenu kolem 3300 Kč.

Gear-Fit-Oranje

Samsung Gear 2

Samsung odhalil nové hodinky , které nabízí velké změny a vylepšení oproti předchozímu modelu Gear 2. Budou lehčí a tenčí a Samsung nahradil Android svým operačním systémem Titen. Hodinky mají exkluzivní zpracování , plast nenajdeme a kovové tělo vypadá velice dobře. Displej má uhlopříčku 1,63 palce , jedná se o super AMOLED displej s rozlišením 320 × 320 px. 2-jádrový procesor je taktován na 1 GHz , pamět RAM je 512 MB ,interní pamět je 4 GB. Fotoaparát má rozlišení 2 megapixely a nabídne autofocus , video můžete natáčet v rozlišení 720 p. Baterie má kapacitu 300 mAh. Hodinky Gear mají certifikaci IP 67 , budou tedy odolnější vůči prachu a vodě. Hmotnost je 68 gramů.Nabídnou infračervený port pro dálkové ovládání domácích spotřebičů. Užitěčné funkce- pedometr , měřič tepu , gyroskop atd. Můžete snimi sledovat své sportovní pokroky , kvalitu spánku , úroven stresu atd. Hodinky Gear 2 můžete připijit až k 12 modelů. V prodeji budou za cenu 7-8 tisíc korun.

Gear%202-Gear%202%20Neo-A

Samsung Gaer 2 Neo

Mají oproti modelu Gear 2 drobné designové odlišnosti. Jsou lehčí než model Gear 2 , váží 55 gramů. Ve výbavě chybí jen fotoaparát. Na displeji byl však zachován infraport sloužící k dálkovému ovládání televize. V prodeji bude za cenu cca 5500 Kč. Oba modely se budou prodávat v barvě černé , šedé , oranžové.Gear-2-Back

Model Samsung Gear 2

 

NTU4O