KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Nokia 515 Gold

Nokia 515 Gold : Zlatá edice

1.3.2014 Nokia uvedla na trh zlatou edici úspěšného modelu Nokia 515. Podpora Dual SIM , kovové tělo , odolné sklo na displeji , rychlá data a to vše na lákavou cenu.


Po delší době se Nokia ukázala v prémiové zlaté barvě a je mezi zákazníky opravdu žádaná - proto neváhejte. Zlaté provedení je velice exklusivní a působí natolik elegantně, že Vám ji každý bude závidět.

Nokia 515 chce zaujmout uživatele, kteří chtějí opravdu krásný telefon v klasickém těle. Co se výbavy týče, najdete vše, co potřebujete pro každodenní práci. K dispozici jsou rychlá data s maximální rychlostí 7,2Mb/s.

Zpracování je oku lahodící, nabídne krásné hlíkové tělo, které bude dostupné ve dvou barevných provedeních - bílá a černá. Překvapí, že na displeji najdete sklo Gorilla Glass 2, které chrání před poškrábáním. Celkově je novinka elegantní a dobře zpracovaná. Její rozměry budou 114x48x11mm a hmotnost 101,1g. Displej bude mít velikost 2,4" a jeho rozlišení bude 240x320pix. Nokia 515 bude v duální verzi, tedy takové, kde budete moci použít 2 SIM karty. 3G bude dostupné pouze na SIM 1, ale to je u duálních telefonů naprosto běžné. Abyste mohli prohlížet internet rychle a zároveň jste omezili tok dat na minimum, připravila Nokia cloudovou kompresi dat, díky které přenesete až o 90% méně. Pro všechny teenagery i ty, kteří propadli sociálním sítím budou v novince nachystány aplikace pro Facebook, Twitter, nebo Nimbuzz (u nás poměrně nerozšířený).

Vnitřní paměť telefonu je 256Mb a bude ji možné rozšířit pomocí paměťových microSD karet až do velikosti 32GB. Pro svá data tedy můžete prostoru opravdu dostatek.

Abyste svůj telefon mohli spojit ať už s přáteli nebo s PC, bude v něm připraveno Bluetooth 3.0 pro přenos na krátké vzdálenosti a také microUSB konektor pro kabelové propojení s Vašim PC nebo pro nabíjení. Nechybí ani Exchange mail pro synchronizaci pracovních mailů, kalendáře a kontaktů. Pokud vlastníte jiný telefon, chytrý telefon s Windows Phone 8 nebo Androidem , bude v Nokii 515 nachystána aplikace Transfer pro rychlý přenos a synchronizaci kontamtů s chytrým telefonem.

Co se multimedií týče, pro své uživatele si Nokia 515 nachystala kvalitní 5 MPix foaparát s bleskem. Své fotografie budete moci editovat, sdílet a budou nachystány funkce jako panorama, sekvenční snímání, autoportrét s hlasovým asistentem atd. Pro poslech hudby najdete 3,5mm Jack konektor a opravdu příjemně zpracovaný hudební přehrávač spolu s FM rádiem včetně RDS.

Aby měla vaše nová Nokia 515 dostatek energie na provoz, vybavila ji Nokia Li-Ion baterí s kapacitou 1200mAh, která by měla stačit až na 10h volání a na až 38 dní v pohotovostním režimu (čísla prosím berte s rezervou, jedná se o údaje v ideálním prostředí).

Koupíte na x-store.cz

YjcwZ