KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Nokia Lumia 1320

Nokia Lumia 1320 : Druhý pohled

1.3.2014 Obrovský 6 palcový displej , Windows Phone 8 , atraktivní desing a lákavá cena...tj. Lumia 1320. Přinášíme Vám druhý pohled na tento zajímavý model.

Kromě obrovského 6" supercitlivého displeje nabídne vynikající specifikaci a příznivou cenu. Je ideální pro všechny, kteří hledají multifunkční zařízení, které jim nahradí jak tablet tak telefon. K tomu všemu skrývá intuitivní Windows Phone 8 s aktualizací Lumia Black a také podporu LTE pro opravdu rychlá mobilní data. Nokia také zdarma poskytuje cloudové úložiště Skydrive o velikosti 7GB pro Vaše fotografie, hudbu a další data.

Nokia Lumia 1320 je očekávanou novinkou na poli phabletů a díky baterii s kapacitou 3.400mAh na ní budete moci pracovat o poznání déle. K dispozici je ve dvou barevných provedeních - bílá a černá.

Nokia Lumia 1320 - hlavní funkce:
-6" supercitlivý ClearBlack IPS LCD displej s rozlišením 1280x720px
-podpora LTE s maximální rychlostí upload 50Mb/s
-Windows Phone 8 (Lumia Black)
-Kancelářské aplikace: Excel, Word, PowerPoint, OneNote, Skydrive se 7GB místa zdarma
-Dvoujádrový procesor 1,7GHz
-Wi-Fi , GPS, Glonass, Bluetooth
-5MPx fotoaparát s bleskem, FullHD video
-8GB vnitřní paměť a slot na microSD karty

Objednat Nokia Lumia 1320


Nokia Lumia 1320
 
Větší displej. Více zábavy.
Šestipalcový displej s rozlišením 720p HD, připojení 4G LTE a moderní barevný design. Využijte naplno videa, hry a aplikace na velkém displeji.

Vytvářejte tvořivé fotografie
Přeměňte momentky na skvělé příběhy pomocí aplikací Nokia Camera, Nokia Storyteller a exkluzívních nástrojů pro úpravu fotografií, např. Cinemagraph a Creative Studio.


Udělejte dojem.Díky 6palcovému displeji a modernímu barevnému designu, který opravdu vyčnívá z davu, udělá Nokia Lumia 1320 dojem za každé situace.


Velký.

 


Více místa na displeji znamená více místa pro věci, které máte rádi. Užijte si širší pohled při oblíbených hrách, videích nebo aplikacích jako je HERE s technologií LiveSight. Na velikém 6palcovém displeji vypadá skvěle.


Přidejte kouzla do vašich fotografií.


Stáhněte si aplikaci Nokia Camera a můžete pořizovat skvělé fotografie a poté v režimu Smart vytvářet sekvence pohybu, přidávat efekty rozostření pohybem a další. Nebo si vytvořte kouzla pomocí inovativních nástrojů pro úpravu fotografií, např. Creative Studio a Cinemagraph.


Vyprávějte lepší příběh.Stáhněte si aplikaci Nokia Storyteller a automaticky uspořádejte svoje fotografie, cinemagrafie, videa a další soubory na interaktivní mapě HERE tak, abyste mohli sdílet všechny podrobnosti Vašeho příběhu na velkém displeji.


Noste si své soubory všude s sebou.Pomocí funkce SkyDrive budete mít fotografie, videa, poznámky a kancelářské dokumenty všude s sebou. Ohromná volná paměť 7 GB a automatická synchronizace zajistí, že už nikdy nepřijdete o své soubory.


Stvořen pro práci.


Nokia Lumia 1320 je cenově efektivní chytrý telefon s vestavěnou sadou nástrojů Microsoft Office a skvělými aplikacemi jako Microsoft Exchange, Office 365 a Lync. Zabezpečení na podnikové úrovni Vám zajistí klid v duši, kamkoli se vydáte.

Objednávejte u specialisty na mobily x-store.cz

NDA0N2