KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Samsung Galaxy Pocket Neo

Samsung Galaxy Pocket Neo : Malý , výkonný

Katalog mobilů : Samsung Galaxy Pocket Neo

5.3.2014 Mobilní telefon Galaxy Pocket Neo, který má kompaktní a stylový design, je nabitý výkonnými funkcemi a zároveň se vám vejde do kapsy. Rozměry jsou 104,95 × 57,8 × 11,8 mm a váha je 100 g. Dispej má velikost 3 palce a zobrazí 262 tis. barev. Baterie má kapacitu 1200 mAh.
Je vybavený nejpokročilejšími funkcemi včetně operačního systému Jelly Bean, výkonného procesoru, rychlého procházení internetu a mnoha nejmodernějších inovací.
Tento mobilní telefon je skutečným důkazem toho, že nejlepší věci bývají malé!


Inteligentní funkce

Uživatelské rozhraní Motion
V uživatelském rozhraní Motion se k provádění běžných úkolů používají jednoduché intuitivní pohyby (například ztlumení telefonu jeho otočením nebo aktualizace obsahu zatřesením telefonem).

Jedinečné multimediální funkce
Jedinečné funkce, které zajišťují jednotnou úroveň hlasitosti při přehrávání, zpříjemňují vaše multimediální zážitky.

Bezplatná hudba a rychlé poznámky

- Funkce nahrávání z FM rádia vám umožňuje zdarma nahrávat vaše oblíbené skladby, abyste si je mohli přehrávat, kdykoli budete chtít.
- Během telefonování si můžete zapisovat poznámky.
Špičkový výkon


Nejnovější operační systém Android

Nejnovější operační systém Android Jelly Bean vám přináší ty nejplynulejší zážitky díky rychlému prohlížeči Chrome s přesným vyhledáváním Google, plynulému přecházení mezi aplikacemi a mnoha dalším funkcím.

Výkonný procesor
Výkonný procesor, který rychle zpracovává data, zajišťuje snadný multitasking a dosahuje bezproblémového výkonu, se stará o splnění všech vašich požadavků na mobilní telefon.

Rychlý Internet
Připojení k internetu je rychlejší než kdykoli předtím, ať už v rychlejších sítích Wi-Fi nebo při rychlém odesílání dat prostřednictvím připojení HSUPA.

Samsung S5310 Galaxy Pocket Neo lze pořídit v  e-shopech za cenu od  (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
ZWNiZm