KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» HTC Desire 310

HTC Desire 310 : Slušná výbava i funkce

9.3.2014 Společnost HTC představila cenově dostupný model Desire 310, jde o levnější model ,ale nabídne slušnou výbavu i funkce. Nabídne pokročilé funkce jako HTC BlinkFeed , VideoHighlights.

Základem přístroje je rychlý procesor a velký dotykový displej s živými barvami. Smartphone poskytuje dostatek výkonu pro multimediální zábavu, hraní her nebo pro rychlé brouzdání po internetu.

Pokud patříte mezi sportovní fanoušky, herní nadšence, nebo lidi, kteří chtějí být neustále informováni co se děje na sociálních sítích i ve světě. Tak zajisté oceníte velmi snadno nastavitelnou výchozí obrazovku HTC BlinkFeed, která se stará o přinášení nejrůznějších zpráv.

HTC Desire 310

Smartphone nedisponuje pouze velmi kvalitním přehráváním hudby a videa. Díky speciálním funkcím budete mít pocit, že sedíte v nahrávacím studiu a provádíte závěrečný sestřih. Při přehrávání hudby si v přehrávači budete moci navíc prohlížet texty skladeb, které Vám přinesou ojedinělý hudební zážitek.

 

Kvalitní grafický zážitek

Ovládat přístroj a sledovat například videa můžete na kvalitním 4.5" displeji, který umožňuje zobrazit živé barvy a umocní Váš požitek detailní grafikou. Budete tak schopni si vychutnat daleko více brouzdání po internetu a přehrávání videa. To vše a mnohem více ve vysokém FWVGA rozlišení 854 x 480 bodů.

Vysoký výpočetní výkon zajišťuje výkonný čtyřjádrový procesor a 1GB operační paměti. Vysoký výkon poznáte při rychlém otevírání a fungování programů, hraní her nebo při oblíbeném brouzdání po internetu. Díky tomu budete schopni pracovat ale i bavit se naplno s tímto novám mobilním přístrojem.

Připojit nejrůznější periferie můžete pomocí bezdrátového bluetooth 4.0 rozhraní. Sluchátka lze připojit do 3.5mm jack konektoru. K internetu se dá připojit pomocí bezdrátové WiFi sítě a zájemce o tento model může potěšit i přítomnost GPS přijímače.

HTC Desire 310

HTC Desire 310 je poháněn čtyřjádrovým 1.3 GHz procesorem, který je doplněn 1024 MB pamětí. Fotoaparát v zadní části je 5 MPix s pevným ostřením i možností FullHD video záznamu a v přední části je pak VGA kamera pro online komunikaci. Pro data je k dispozici 4 GB interní paměti s možností rozšíření přes micro SD slot (až 32 GB). Dotykový LCD displej má velikost 4,5" a FWVGA rozlišení 854 s 480 bodů. Podporovány jsou sítě UMTS/ HSPA 900/ 2100 MHz a GSM/ GPRS/ EDGE při frekvencích 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz. Ve výbavě nechybí 3.5mm stereo jack pro sluchátka, GPS, Bluetooth 4.0 a Wi-Fi 802.11 a/b/g/n. Provoz zajišťuje dobíjecí baterie s kapacitou 2000 mAh, která dokáže přístroj napájet až 11 hodin hovoru v 3G síti, nebo 852 v pohotovostním režimu také v 3G síti. Velikost komunikátoru odpovídá rozměrům 132,44 x 68,03 x 11,25 mm a hmotnost s baterií činí 140 gramů. Správu systému zajišťuje platforma Android 4.2. V prodeji za cenu 4490 Kč bílá , černá varianta.

HTC Desire 310

foto : gsmarena.com

ZTQ2N