KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Samsung Galaxy Note 3 Neo

Samsung Galaxy Note 3 Neo : Druhý pohled

7.4.2014 Telefon Note3 Neo, který rozšiřuje přelomové zážitky z telefonu Galaxy Note, posouvá jazýček vah směrem k charakteristickému designu a inovativním funkcím, které se pozoruhodně snadno používají. Jeho vítězný styl začíná atraktivním designem se vzhledem kůže a možností zábavného barevného provedení. Fantastické pero S Pen představuje kombinaci úžasných bezdotykových příkazů se špičkovou použitelností a skvělým multitaskingem. Tento telefon je dokonalým hostitelským zařízením inteligentních hodinek Galaxy Gear, které přinášejí ty nejdokonalejší integrované zážitky z telefonu Note, jaké si jen lze představit.

Katalog mobilů: Samsung Galaxy Note 3 Neo

Tip : Samsung představil Galaxy Note 3

Kožený design se švemTelefon Galaxy Note3 Neo se vyznačuje charakteristickým a elegantním zadním krytem se vzhledem kůže a švem na okraji, díky čemuž se odlišuje od jiných produktů. Můžete si tak být jistí, že to není žádné obyčejné zařízení. Díky tomuto krytu je telefon chráněný, příjemně a bezpečně se drží a můžete ho položit na libovolný povrch bez obav, že sklouzne na zem.
K jedinečnému vzhledu telefonu přispívá i jeho tenké a elegantní tělo. Vyberte si časem prověřenou černou či bílou barvu anebo vyzkoušejte něco odvážnějšího – zelenou barvu máty, která skutečně vyniká.

Prémiové zážitky při psaní poznámekNové pero S Pen umožňuje zpracovávat každodenní úkoly jediným kliknutím, čímž přetváří a modernizuje klasické zážitky při psaní poznámek. Pokročilé pero S Pen je navržené jako plně funkční pero a přináší užitečné funkce zadávání textu a ovládání.
Hraje důležitou roli při práci se zařízením a zjednodušuje všechny každodenní běžné činnosti. Když pero S Pen podržíte kdekoli nad displejem a stisknete tlačítko na jeho boční straně, získáte okamžitě přístup k pěti užitečným funkcím. Nové pero S Pen umožňuje zobrazit univerzální nabídku Bezdotykový příkaz s příkazy Akční poznámka, Album výstřižků, Psaní na obrazovku, S Finder a Okno pera, pomocí kterých lze snadno provádět různé úkoly – stačí stisknout tlačítko na boční straně pera. Objevte dokonalý výkon v každodenním životě.

Kompatibilita s hodinkami Galaxy GearTelefon Note3 Neo je navržený k integraci s inovativní technologií hodinek Galaxy Gear, abyste získali to nejlepší z obou světů. Váš telefon Note slouží jako hostitelské zařízení pro aplikace hodinek Galaxy Gear s navzájem propojenými funkcemi, ale hovory lze uskutečňovat a přijímat i pomocí samotných inteligentních hodinek, aniž byste se vůbec museli dotknout telefonu Note3 Neo! Všechna upozornění na novinky ze sociálních sítí, okamžité zprávy a e-maily na hodinkách Galaxy Gear se synchronizují s hostitelským zařízením, takže když svůj telefon Note3 znovu vezmete do ruky, automaticky se otevřou příslušné aplikace, abyste mohli okamžitě odpovědět. Funkce automatického uzamčení zamyká a odemyká zařízení, když jsou od něj hodinky Galaxy Gear dále než 1,5 metru, čímž zabraňuje neoprávněnému používání telefonu Note3 a jeho obsahu.
Yjk0YTI