KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Alcatel One Touch Idol Alpha

Alcatel One Touch Idol Alpha : Vynikající smartphone

18.4.2014 Představujeme dotykový smartphone Alcatel One Touch Idol Alpha , který vyniká 7,5mm štíhlým tělem s úžasným designem a krásně barevným displejem, který je doslova chloubou tohoto smartphone. Fotoaparát s vysokým rozlišením, IPS HD displej, dobrý výkon, tenký design a mnoho zábavy, to vše a mnohem víc poskytuje Alcatel One Touch Idol Alpha.

Katalog mobilů : Alcatel One Touch Idol Alpha

Úžasné fotografie

S fantastickým 13,1 MPix fotoaparátem bez problému zaznamenáte nezapomenutelné vzpomínky a zachytíte každý detail. Vše si můžete prohlédnout na velkém přehledném displeji nebo na monitoru počítače. Fotoaparát je doplněn o sekundární kameru v přední části, kterou můžete použít pro videohovory. Kromě fotografování můžete nahrávat videosekvence ve vysoké kvalitě Full HD. Vše můžete sdílet na YouTube, Facebooku a dalších sociálních sítích.

Úžasný design

Alcatel One Touch Idol Alpha představuje fantastickou kvalitu. Design je velice prestižně zpracovaný, jedná se o kombinaci velkého IPS displeje, bočních lesklých hran a kovové zadní strany.

Operační systém Android

Díky populárnímu operačnímu systému Android 4.2 Jelly Bean získáte téměř neomezený přístup k aplikacím, které si budete moci spravovat sami. Pusťte si Google Play obchod s aplikacemi, ve kterém objevíte statisíce aplikací. Ty si pak můžete snadno stáhnout zdarma nebo za poplatek.

Alcatel Idol Alpha

Zažijte něco víc! S Wi-Fi získáte přístup kamkoli

Díky integrované Wi-Fi objevíte neomezený přístup k internetu a získáte absolutní volnost. Nevíte, co všechno můžete dělat? Nechte se inspirovat! Můžete brouzdat po internetu, připojit se k sociálním sítím (Google +, Facebook, Twitter), číst si své e-maily a být v neustálém kontaktu s přáteli.

Klíčové vlastnosti

Velmi kvalitní IPS displej velikosti 4,7" při rozlišení HD 1280 x 720 bodů Vám poskytne báječné možnosti ovládání a skvělé barvy. O svižný chod se stará čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz v kombinaci s operační pamětí 1 GB. Součástí je kvalitní fotoaparát s rozlišením 13,1Mpix, LED bleskem a automatickým ostřením, doplněný o přední 1,3Mpix kameru. Pro bezdrátovou komunikaci využijete Bluetooth 4.0 a Wi-Fi. Přístroj dokáže komunikovat v frekvenčních pásmech GSM 850/ 900/ 1800 a 1900 MHz a UMTS 900/ 2100 MHz. Správu aplikací a systému zajišťuje operační systém Android 4.2 Jelly Bean. K napájení slouží baterie s kapacitou 2000 mAh, jeho rozměry činí 138 x 66.6 x 7.5 mm a hmotnost 117,4 gramů.

foto : gsmarena.com

NmRiMGVm