KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» LG G Pro Lite Dual

LG G Pro Lite : Pro náročné uživatele

2.5.204 LG G Pro Lite Dual je smartphone s neuvěřitelně výkonnou baterií, 5.5" IPS displejem, 8 MPix pokročilým fotoaparátem a bohatým zvukem. Vyniká svižností a tenkým designem, který se dá považovat za chloubu. Svojí velikostí se pomalu přibližuje tabletu, nicméně přináší výhody smartphone. Jste náročným uživatelem? Pak je tento model tím pravým právě pro Vás.

Katalog mobilů : LG G Pro Lite Dual 

5,5" displej, který Vás nadchne

Velký IPS displej telefonu LG G Pro Lite Dual přináší maximální rozhled a poskytuje dostatek prostoru pro veškeré Vaše aktivity. Jeho velikost je pěkných 5.5" a rozlišení 960 x 540 bodů. Užijte si přirozenost barev, každý detail a bohaté odstíny.

LG G Pro Lite Dual

 

8 Mpix fotoaparát

Pokročilý 8 Mpix fotoaparát s BSI senzorem nabízí perfektní zachycení každého momentu. Nabízí vysoké rozlišení a brilantně detailní obrázky se zlepšenou ostrostí.

 

Baterie s dlouhou výdrží

Smartphony s velkou obrazovkou IPS obvykle spotřebují značné množství energie, tudíž je nutné je častěji nabíjet. LG tento problém vyřešil tím, že smartphone vybavil baterií s vysokou kapacitou 3140 mAh, díky které přístroj vydrží mnohem déle než ostatní.

 

Objevte bohatý zvuk

Rádi posloucháte hudbu s přáteli? Pusťte si ji rovnou ze smartphonu LG D686 G Pro Lite Dual, který je vybaven dvojicí reproduktorů chytře umístěných na spodní straně.

 

Dual SIM

Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví Vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem LG už nemusíte. Je totiž vybaven dvěmi sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo.

 

Klíčové vlastnosti

LG G Pro Lite Dual je vybaven dvoujádrovým procesorem Snapdragon 600 s frekvencí 1 GHz a 1 GB pamětí RAM, což přístroji dodá rychlost. IPS displej má rozlišení 960 x 540 bodů při velikosti 5.5". Pro Vaše data je k dispozici 8 GB interní paměti. Přístroj je poháněn baterií s vysokou kapacitou 3140 mAh. Je schopen komunikovat v sítích WCDMA 850/900/1900/2100 a GSM/EDGE 850/900/1800/1900. Jeho rozměry činí 150.2 x 76.9 x 9.48 mm a hmotnost 161 gramů. Správu dat zajišťuje systém 4.1.2 Android Jelly Bean.

LG G Pro Lite Dual

foto : gsmarena.com

LG D686 G Pro Lite Dual lze pořídit v  e-shopech za cenu od  (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
YWIzYWVl