KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» ZTE Blade L2

ZTE Blade L2 : Dobrá výbava , zajímavá cena

14.7.2014 ZTE Blade L2 následuje početnou rodinu smartphonů ZTE, které poskytují dobrý poměr ceny a výkonu. Jedná se o výkonný smartphone s velkým 5" displejem, Dual SIM, výkonným čtyřjádrovým procesorem a systémem Android 4.2 Jelly Bean. S tímto smartphonem si užijete zábavu a zároveň si zavoláte, kdy potřebujete. Držte krok s dobou a pořiďte si tento jedinečný smartphone s moderním designem za dostupnou cenu.

Se smartphone ZTE Blade L2 můžete kromě telefonování také fotit, hrát hry, přehrávat hudbu, poslouchat FM rádio, prohlížet si obrázky, natáčet videa, cestovat díky GPS navigaci, surfovat po internetu, sdílet své zážitky, komunikovat přes sociální sítě (Facebook, Twitter) nebo si prohlížet fotky a videa z YouTube přes Wi-fi síť.

Displej telefonu ZTE Blade L2 se ovládá pouhým dotykem tak, jak je u běžných smartphone zvykem. Jeho velikost je pěkných 5" a rozlišení 854 x 480 bodů. Výhodou většího displeje je velice snadné a přehledné uspořádání systémových aplikací, webových stránek a s tím spojené čtení textu či prohlížení obrázků.

Díky oblíbenému systému Google Android, v tomto případě verze 4.2 Jelly Bean, si přizpůsobíte telefon přesně na míru. Díky Google Play si stáhnete jakoukoliv aplikaci do telefonu, kterou můžete využívat neomezeně bez připojení k internetu nebo s připojením k internetu přes mobilní síť či Wi-Fi. Prostřednictvím populárního Google Play máte přístup k více než 600 000 placeným či neplaceným aplikacím.

Rychlost přístroje určuje 4jádrový 1,3 GHz procesor, doplněný o 1 GB RAM paměti. ZTE Blade L2 má velký 5" displej s vysokým rozlišením 854 x 480 pixelů. Přítomen je integrovaný fotoaparát s rozlišením 5 Mpix s automatickým ostřením. Pro data a aplikace poslouží 4 GB interní paměť, kterou je možné rozšířit díky přítomnosti slotu pro paměťové karty. Přítomen je rovněž Micro USB konektor pro nabíjení či připojení k počítači pomocí kabelu a pro sluchátka 3.5 mm konektor. Z komunikačních rozhraní můžete využít bezdrátové Bluetooth a Wi-Fi. Rozměry přístroje činí 142.5 x 72.2 x 8.95 mm při hmotnosti 166 gramů. Podporovány jsou pásma GSM o frekvencích 900/ 1800/ 1900 MHz a UMTS 900/ 2100 MHz.

ZTE Blade L2

foto : gsmarena.com

ZTE Blade L2 lze pořídit v  e-shopech za cenu od  (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
ZDUzYzM1