KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Prémiový obsah pro Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 - Prémiový obsah aplikací zdarma

6.8.2014 Samsung pro zákazníky, kteří si pořídili nebo pořídí Samsung Galaxy S5 připravil speciální akci - získají aplikace v hodnotě 16.000Kč zcela ZDARMA.

Užívejte si placené aplikace a obsah zdarma od respektovaných poskytovatelů, se kterými budou vaše zážitky z telefonu GALAXY S5 ještě příjemnější a produktivnější.

Telefon Samsung GALAXY S5 obsahuje bezplatné služby, služby s dlouhodobým předplatným a prémiové služby, ať už jsou aplikace zaměřené na fitness, zpravodajství nebo produktivitu.V nabídce prémiových aplikací naleznete:

Reflex pro Samsung
Čtěte každý týden nové vydání společenského časopisu Reflex ve svém GALAXY S5. Půlroční předplatné elektronické verze tohoto týdeníku je k dispozici exkluzivně a zdarma v rámci aplikace Týdeník Reflex pro Samsung.
Hodnota předplatného 798 Kč

Blesk
Čtěte každý den nové vydání deníku Blesk ve svém GALAXY S5. Roční předplatné speciální elektronické verze Blesku je k dispozici exkluzivně a zdarma v rámci aplikace Blesk.
Hodnota předplatného 99,99 EUR

Endomondo

Endomondo poskytuje komplexní řešení pro vaše tréningové potřeby. Díky 12 měsíčnímu Premium účtu budete mít své sportovní aktivity pod dokonalou kontrolou.
Premium členství zdarma (v hodnotě 29,99 USD )

Bitcasa
Služba Bitcasa umožňuje uživatelům ukládat, sdílet, zálohovat a vysílat neomezené množství dat v zabezpečeném cloudu. Uživatelé telefonu GALAXY S5 si mohou vychutnávat 3 měsíce bezplatného úložného prostoru Bitcasa o velikosti 1 TB.
Bezplatná prémiová služba: úložný prostor 1 TB na 3 měsíce (v hodnotě 30 USD)
*Tuto akci lze využít v rámci nově vytvořeného účtu služby Bitcasa

Blurb
Služba Blurb přináší uživatelům GALAXY S5 možnosti kreativního publikování vlastního obsahu. V rámci aplikace Fotopříběh můžete své fotografie snadno proměnit na dokonalou fotoknihu a využít slevu ve výši 5 USD.
Bezplatný kupón v hodnotě 5 USD

Cut the Rope 2
Přeřežte lana a nakrmte sladkostmi malou příšerku Om Nom®! První verzi této fenomenální logické hry si na celém světě stáhlo více než 400 milionů uživatelů. S telefonem GALAXY S5 můžete získat kredit do hry v hodnotě 10 USD.
Kredit do hry v hodnotě 10 USD

EasilyDo Pro
Aplikace EasilyDo Pro vám pomáhá efektivně řídit svůj čas na velké a přehledné obrazovce.
Bezplatný nákup aplikace (v hodnotě 5 USD)

Flick Dat
Zábavný, snadný a produktivní způsob vytváření a sdílení kontaktů jednoduchým rychlým pohybem prstu. Uživatelé mohou všechny své kontakty změnit na stylové vizitky, které lze zobrazit nebo sdílet prostřednictvím rozhraní Wi-Fi nebo Bluetooth.
Nedostatek vizitek se tak stává minulostí!
Kredit na nákup v aplikaci v hodnotě 2 USD

Lark
Lark, váš osobní asistent pro zdravý životní styl, vám na základě snímačů telefonu S5 s nízkou spotřebou energie poskytuje přehledná a přizpůsobená doporučení, jak být v lepší kondici a žít zdravěji. Uživatelé telefonu GALAXY S5 bezplatně získávají 12měsíční předplatné prémiové služby Lark.
Bezplatná prémiová služba na 1 rok

Skimble
Funkce Workout Trainer vám přináší tisíce multimediálních tréninků pod vedením odborných trenérů. Tréninky jsou doplněné dynamickými videi s ukázkami jednotlivých pohybů, fotografiemi a textovými pokyny.
Uživatelé telefonu GALAXY S5 si mohou vychutnávat 6měsíční členství v prémiové službě Pro+.
Bezplatná prémiová služba na 6 měsíců (v hodnotě 42 USD)

Sport
Čtěte celý rok deník Sport zdarma. Stačí si stáhnout aplikaci Deník Sport SE z obchodu SamsungApps a aktivovat si roční předplatné elektronické verze deníku zdarma.
Hodnota předplatného: 109,99 EUR

LinkedIn

LinkedIn je největší profesní síť sdružující více než 270 milionů členů. Nový telefon GALAXY S5 umožňuje propojit službu LinkedIn s nativními aplikacemi Kontakty, E-mail a Kalendář telefonu. Uživatelé telefonu GALAXY S5 navíc získají přístup ke službě LinkedIn Premium – Business na 3 měsíce.
Bezplatný účet LinkedIn Premium na 3 měsíce (v hodnotě 75 USD)
Aktivace služby zde. Po přesměrování klikněte na tlačítko Premium Subscription u položky LinkedIn. Funguje pouze ve webovém prohlížeči přístroje Glaxy S5.

Bloomberg Businessweek +

Získejte nový pohled na zprávy ze světa obchodu a trendy na trzích společně s exkluzivním obsahem a interaktivními funkcemi. S telefonem GALAXY S5 získáte přístup na 1 rok zdarma.
Předplatné zdarma: 12 měsíců (v hodnotě 30 USD)

Box
Aplikace Box vám v zařízeních GALAXY S5 umožňuje snadno získat přístup k souborům a upravovat je, sdílet obsah a zůstat ve spojení s členy vašeho týmu, ať jste kdekoli.
50 GB zdarma na 6 měsíců

Dropbox
Dropbox udržuje vaše vzpomínky v bezpečí a umožňuje vám přístup odkudkoliv. Získejte 50 GB Dropbox prostoru po dobu 2 let s předinstalovanou aplikaci na Galaxy S5!
50 GB zdarma po dobu 2 let

Evernote*

Organizujte si čas, ukládejte si nápady a zvyšte svou produktivitu s aplikací Evernote.
Uživatelé telefonu GALAXY S5 získávají 3měsíční předplatné služby Evernote Premium.
Bezplatná prémiová služba na 3 měsíce (v hodnotě 15 USD)
* Tuto akci lze využít v rámci jednoho účtu.

MapMyRun/MapMyRide

Tato aplikace pomáhá lidem, kteří holdují běhu a chůzi, bez ohledu na jejich schopnosti a věk. Umožňuje snadno sledovat tempo, vzdálenost, spálené kalorie a čas se zvukovými upozorněními a ještě mnohem více.
Pomocí této aplikace lze sledovat běh, jízdu na kole a více než 600 dalších typů aktivit.
Uživatelé telefonu GALAXY S5 mohou získat bezplatný přístup partnera MVP na 6 měsíců a nezobrazují se jim žádné reklamy.
Bezplatná prémiová služba na 6 měsíců (v hodnotě 36 USD)

RunKeeper

Proměňte svůj telefon GALAXY na osobního trenéra ve své kapse.
Sledujte své tréninky a podělte se o ně s přáteli.
Měřte si svou výkonnost v čase. Uživatelé telefonu GALAXY S5 mohou získat roční členství ve službě RunKeeper Elite.
Bezplatná prémiová služba na 1 rok (v hodnotě 20 USD)

Wall Street Journal

Zprávy, které chcete. Přehled, který potřebujete.
Bezkonkurenční a nepřetržité finanční, obchodní a světové zprávy.
Bezplatné 6měsíční předplatné

Prima
Díky aplikaci Prima máte k dispozici kompletní online archiv kanálů FTV Prima ve vašem přístroji. Mimo to je k dispozici i kompletní program všech 4 stanic a také novinky z fotbalové UEFA Ligy mistrů.

Samsung Galaxy S5 koupíte na ispace.cz

Y2EyYW