KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Hodinky Samsung Gear S

Samsung Gear S : Volající hodinky

28.8.2014 Samsung představil hodinky Gear S a nejnovější chytré hodinky jsou doslova smartphonem na vašem zápěstí. Díky slotu na SIM kartu si můžete rovnou zavolat nebo poslat SMS.

Samsung Gear S mají zakulacený 2 palcový Super AMOLED displej s rozlišením 480 × 360 pixelů. Zůstává také jedno ovládací tlačítko pod displejem , není čtvercové , ale obdelníkové. Modul s hodinkami se bude nasazovat do pásku jako u náramku Gear Fit , zamykací mechanismus je stejný jako v Gear 2. Na jednom boku je umístěn mikrofon , na druhém pak sekundární mikrofon a hlavní reproduktor. Hodinky díky zakřivení kopírují tvar ruky a měly by se lépe nosit.

Hodinky mají rozměry 58,3 × 39,8 × 12,5 milimetrů , uvnitř tepe 2-jádrový procesor s taktem 1 GHz. Operační paměť RAM je 512 MB , vnitřní paměť činí 4 GB.

Samsung Gear S

Díky slotu na SIM kartu si s hodinkama zavoláte beznutnosti připojení k mobilu , pomocí QWERTY klávesnici můžete psát SMS i emaily. Komunikaci obstará telefonní seznam s notifikační centrem.Dále budete moci přehrávat hudbu , prohlížet fotografie.

Instalovám operační systém Tizen s řadou předinstalovaných aplikací , zdravotní funkce obstará aplikace S Healt a Nike+Running a další aplikace stáhnete přes Samsung Gear Apps. Hodinky nabízejí spoustu senzorů jako je gyroskop , kompas , barometr , světelný senzor , akcelerometr , měřič srdečního tepu.

Samsung Gear S

Hodinky podporují Wi-Fi , bluetooth 4.1 , GPS / GLONASS. Díky integrované GPS a pěší navigaci postavené na platformě HERE od Nokie máte pokyny vždy po ruce. Hodinky se pyšní certifikací IP67 , takže odolají vodě , prachu. Baterie má kapacitu 300 mAh a nechybí Ultra úsporný režim. Výrobce uvádí dva používaní na jedno nabití.

Samsung představil i příslušenství Gear Circle , což jsou speciální sluchátka , se kterými lze telefonovat nebo poslouchat hudbu. Jsou bezdrátové a spárované přes bluetooth.

Samsung Gear Circle

Samsung Gear S budou nabízeny v barvě bílé a černé a to začátkem října.

foto : fonearena.com

MWYyNDY