KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Sony SmartBand Talk SWR30

Sony SmartBand Talk SWR30 : Chytrý náramek od Sony

11.9.2014 Sony ukázalo na veletrhu IFA 2014 svůj chytrý náramek. Nechte chytrý náramek Sony SmartBand Talk SWR30 aby Vám napověděl jak žijete a pohybujete se. Sleduje každodenní aktivitu, běh, chůzi a dokonce spánek. Náramek můžete nosit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je diskrétní, má vynikající zpracování a poskytuje zvýšený komfort pro běžné použití.

Kvalitní zakřivený E-Ink displej

Vaši aktivitu a pokrok velmi přehledně uvidíte na vysoce kvalitním zakřiveném E-Ink displeji SmartBand Talk SWR30. Výhodou tohoto displeje je jeho vynikající čitelnost za každé situace.

Aplikace pro chytré telefony

Vaši aktivitu, komunikaci a zábavu to vše najdete na jednom místě v aplikaci Lifelog pro chytré telefony. Shromažďuje všechny události a udrží přehled o každém dni. Můžete vidět, jak se pohybujete a jak komunikujete s okolním světem.

SmartBand_Talk_Black

Po spárování s mobilním telefonem poskytne vše, co potřebujete pro přijímání hovorů na vašem zápěstí. Když telefon zazvoní, stisknete odpovědět a můžete komunikovat, bez nutnosti vyndat svůj chytrý telefon z kapsy nebo tašky. Nikdy tak nezmeškáte důležitý hovor.

Buďte v kontaktu

Na displeji SmartBand Talk SWR30 můžete také otevírat a číst zprávy a další upozornění, ihned když dorazí. Zůstanete v kontaktu za každé situace, i v případech kdy není vhodné vyndávat telefon.

Rychlá změna stylu

SmartBand Talk SWR30 je inovativní chytrý náramek s výměnnými pásky. Díky tomu je možné změnit barvu a styl v okamžiku tak, aby ladil s oděvem, kdykoliv potřebujete.

Klíčové vlastnosti

Chytrý náramek Sony SmartBand Talk SWR30 slouží ke sledování denní aktivity, spánku a umožní přijímat hovory a zprávy na zápěstí. Je vybaven vysoce kvalitním zakřiveným 1.4” E-Ink displejem s rozlišením 296 x 128 bodů K připojení využívá technologii Bluetooth 4.0 a konektorem Micro USB. Velmi kvalitní konstrukce náramku splňuje přísná kritéria specifikace krytí IP68 s vodotěsností do hloubky 1.5 metru. K napájení slouží vestavěná baterie s kapacitou 70 mA, výdrží až 3 dny pohotovostního režimu a 1 hodinu hovoru. Podporuje připojení k zařízením s operačním systémem Android 4.4 a vyšší a.vyžaduje podporu technologie Bluetooth 4.0 Low Energy. Náramek je dostupný ve dvou velikostech.

NWYyO