KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» LG F60

LG F60 : Nízká cena s LTE

2.10.2014 LG představilo model F60 , který desingnově vychází z letošní modelové řady L Series III. LG F60 je povedený androidový telefon nižší střední třídy. Výbavě smartphonu dominuje podpora extrémně rychlých datových přenosů LTE. Kromě toho se můžete těšit také na prostorný 4.5" displej. In-Cell zobrazovací plocha je ve srovnání s jinými obrazovkami tenčí, lehčí a jasnější a má lepší dotykové vlastnosti. Displej zůstane díky tvrzenému sklu Gorilla Glass 3 ve výborné kondici.

Perfektní snímky pořídí 5Mpx fotoaparát s LED bleskem. Fotografujte jediným dotykem! K aktivaci závěrky stačí, když se dotknete libovolného místa na displeji. Obrazovka telefonu se kolem náhledu snímku mírně rozzáří a působí jako virtuální blesk, takže můžete pořídit perfektní selfie i při nízkém osvětlení. Pomocí funkce fotografování gestem se jednoduše vyfotíte v realistické póze. Funkci aktivujete otevřením dlaně před předním fotoaparátem. Sevřením ruky v pěst zahájíte odpočítávání.

Díky čtyřjádrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 410 s taktem 1,2 GHz jsou veškeré akce rychlejší, plynulejší a bez zbytečných prodlev. Operační paměť narostla na 1 GB. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 4.4 KitKat.
LG F60 

Bezpečný přístup na hlavní obrazovku získáte díky Knock Code tak, že kdekoli na vypnutém displeji vyťukáte svůj kód. Na výběr máte množství kombinací. Aplikace a hry tak budete moci stahovat z oblíbeného portálu Google Play. Pro vaše data je připravena 4GB paměť, kterou můžete rozšířit microSD kartou.

Dopřejte si hladké a naprosto spolehlivé připojení díky podpoře LTE - stahujte, prohlížejte a streamujte rychlostí blesku. K internetu se připojíte také prostřednictvím Wi-fi. Výčet konektivity dále zahrnuje Bluetooth, GPS a microUSB.

Přístroj narostl do rozměrů 127,5 x 67,9 x 10,65 mm a váží 144 gramů. Celkové řemeslné zpracování je na velmi dobré úrovni. Na těle najdete microUSB konektor a 3,5mm jack. V útrobách smartphonu najdete vysokokapacitní 2100mAh baterii.

Základní údaje:
  • Rozměry: 127,5 x 67,9 x 10,65 mm
  • Hmotnost: 144 gramů
  • Displej: 4.5", 800 x 480 pixelů
  • Data: LTE, 3G
  • Paměť: 4 GB, 1 GB RAM, microSD
  • Procesor: čtyřjádrový, 1.2 GHz
  • Operační systém: Google Android ve verzi 4.4 KitKat
  • Konektivita: Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n, microUSB, GPS
  • Fotoaparát: 5 Mpx, LED blesk, pokročilá selfie funkce, Full HD video nahrávání
  • Baterie: 2100 mAh

LG F60

foto : gsmarena.com

 

ZWM1Yj