KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Pouzdra na mobilní telefony

Atraktivní pouzdra na mobilní telefony

Zatímco dříve nám telefony sloužily především jako přístroje ke komunikaci, dnes už je využíváme k placení, navigaci, zábavě i spojení se světem. To je o důvod víc, proč bychom je měli střežit jako oko v hlavě. Ne vždy je ovšem možné tuto elektroniku ochránit adekvátním způsobem a tak se telefon může poškodit.

V případě drahého telefonu by si jistě mnoho uživatelů řeklo, proč jen svůj telefon nechránili lépe. Telefony nejsou sami o sobě nijak chráněny a tak jim lze dopřát nejlepší ochranu zakoupením kvalitního pouzdra.

Pouzdra na mobilní telefony nepředstavují tak úzkou nabídku sortimentu, jak tomu bylo ještě před několika lety. Současná nabídka uživateli umožňuje široký výběr co do materiálu, tak i do designu i systému otevírání.

Co udělat před koupí telefonu

Volba pouzdra tak úzce koresponduje s velikostí telefonu, ale i dalšími věcmi, jako je např. materiál a přídavné komponenty. Moderní doba určuje trend v nových materiálech, jako je např. gel nebo silikon. Taková pouzdra jsou pružnější a tvarově se mnohem lépe přizpůsobí. Většinou tak padnou každému telefonu, ale jistota v měření je zkrátka jistota. Další variantou, která je na trhu podstatně déle, jsou nejrůznější textílie a koženkové obaly na mobilní telefony. Jejich životnost je dlouhodobá a suché zipy umožní snadné otevírání. Možností jsou i patentky, mobil je v takovém pouzdru dokonaleji utěsněn a jen tak své pouzdro neopustí. Další variantou, jak oslnit, jsou zadní kryty na mobil, které se vyrábějí i pokamínkované, s flitry a dalšími motivy. Lidé se tak předhání, kdo bude mít ve výsledku nejhezčí mobil.

Pouzdra - EF-CI950BWE Samsung Flip Pouzdro S-View pro Galaxy S IV (i9500) White (EU Blister)

Bumpery jsou zase ochranné rámečky pro mobily, do kterých telefon zapadne stejně jako fotografie. Současně tvoří výbornou ochranu a jsou vlastně jakousi inovací klasického pouzdra, ale vynikají daleko tenčím materiálem. Někdy ani nerozeznáte, jestli v ruce držíte mobil s krytem nebo bez krytu. Lišta je v podstatě neviditelná, klidně i celé provedení lze vytvořit transparentní.

Vlastnosti pouzder mobilních telefonů

Nejlepší vlastností pouzder je originalita a rafinovanost v jejich použití. Věděli jste, že už se dá vybrat i z pouzder voděodolných? Je to opravdu lákavé, pokud někde sedíte v restauraci a máte mobil položený vedle pití, jste v klidu. Když na něj někdo, nebo vy samotní, převrhne sklenici s vodou nebo jinou tekutinou, zůstává plně funkční.

Tímto způsobem už přišlo mnoho lidí o svůj telefon a byli nuceni kupovat telefon jiný. Takhle máte oporu v pouzdru, které vás před vaší zbrklostí čas od času pomůže zachránit. Vyberte si z pestré palety nabídky přesně pro váš telefon, např. pouzdra na mobilní telefony Samsung. Kvalitní značka tohoto kalibru si zaslouží šetrné zacházení, prodlužujete tím životnost telefonu. Zapomeňte na poškrábaný displej nebo utopený telefon, hýčkejte si ho a on vám to vrátí svým bezchybným fungováním.

 

ZTNiNDhh