KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Sony Xperia Z3 Dual

Sony Xperia Z3 Dual - dokonalý telefon na 2 SIM

20.10.2014 Sony Xperia Z3 Dual je novinkou na našem trhu a oproti konkurenčním TOP modelům nabízí navíc žádanou podporu 2 SIM karet a především současně i odolnost IP65/IP68.

Sony Xperia Z3 Dual má rozměry 146 × 72 × 7,3 milimetrů a váží 152 gramů.Tento model s 5,2" FullHD TRILUMINOS displejem , jehož jemnost činí 424 ppi se pyšní top výbavou, která ukrývá vše důležité a ještě mnohem více. V nádherném, tenkém a do detailu propracovaném těle, které je vyrobeno z prvotřídních materiálů se ukrývá maximální výkon. Ten zde zajišťuje 4-jádrový procesor Snapdragon Qualcomm s taktem 2,5GHz a 3GB RAM paměť. Díky tomu jsou všechny reakce svižné a odezvy jsou bez jakýchkoli prodlev. Systém Android 4.4 pokytne obrovské množství aplikací ke stažení a díky tomu přizpůsobení modelu k obrazu svému.

Hlavními přednostmi Sony Xperia Z3 Dual jsou jeho odolnost a podpora 2 SIM karet. Díky certifikaci IP65/IP68 je model odolný vůči prachu a vodě. Voděodolný je až do 1,5m hloubky po dobu 30i minut. Podpora 2 SIM karet zajistí, že zde můžete spojit jak práci tak soukromí v jediném, špičkově vybaveném zařízení.

Z konektivity jsou samozřejmostí ty nejnovější technologie jako NFC, rychlé mobilní sítě LTE, DLNA, nechybí Wi-Fi, GPS a Glonass. Z multimediálních předností jmenujme dokonalý 20,7MPx fotoaparát , který disponuje autofokusem, LED bleskem a spoustou režimů pro zábavnější a akčnější fotografie. Najdete HDR, stabilizaci, natáčení 4K videa, ISO 12800 a 8x digitální zoom.
Pro poslech je připravena technologie 3D Surround a Clear Audio. Model také disponuje redukcí šumu a díky tomu poskytuje dokonalý poslech.

Vnitřní paměť modelu Xperia Z3 Dual je 16GB (volná uživatelská paměť je 12GB) a je možné ji rozšířit pomocí paměťových microSD karet až o 128GB.

Sony Xperia Z3 Dual je tím nejlepším, co si můžete pořídit a navíc u tohoto top modelu získáte podporu 2 SIM.

Sony Xperia Z3 Dual

foto : gsmarena.com

NzY5ZWE