KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Nokia Lumia 2520

Nokia Lumia 2520 : Tablet dorazil do ČR

5.11.2014 Na českém trhu se začal prodávat tablet Nokia Lumia 2520. Je to stylový 10.1" tablet s elegantním designem vyvedeným ve čtyřech různých barvách, který zaujme nejednoho nadšence pro tyto mobilní zařízení. Se zařízením můžete rychle surfovat po internetu, sdílet fotografie, hrát hry, číst elektronické knihy, chatovat na facebooku, použít e-mailovou komunikaci, poslouchat hudbu nebo sledovat oblíbené filmy.

Díky přítomnosti Windows RT operační systému můžete tablet použít pro řešení pracovních povinností, a pokud k němu přikoupíte i dokovací stanici s integrovanou klávesnicí a zabudovanou sekundární baterií, získáte velmi kvalitní nástroj pro Vaše cesty. Mezi velké výhody tohoto tabletu patří velmi kvalitní IPS displej s vysokými pozorovacími úhly. Samozřejmostí je také velmi výkonný čtyřjádrový procesor nebo výkonná grafická karta zvládající i FullHD videa.

Tablet disponuje klasickými rozměry s nízkou tloušťkou 8.9mm a díky poměrně nízké hmotnosti pouze 615gramů se velmi snadno přenáší. Dlouhou výdrž i na cestách zajistí vestavěná dobíjecí Li-pol baterie s vysokou kapacitou 8120 mAh.

Nokia Lumia 2520

Komunikovat s rodinou nebo přáteli prostřednictvím internetu je stále jednodušší. Využít k tomu můžete i tento tablet, který na přední straně disponuje 1,2MP kamerou. Kamera je doplněna o integrovaný mikrofon, který věrně snímá Váš hlas. Na zadní straně tabletu se nachází výkonná 6.7MP kamera pro pořizování fotografií nebo video nahrávek s vysokou světelností F1.9/2.

Připojit se k internetu můžete v kanceláři nebo domácnosti a dokonce i na určitých místech na Vaší cestě prostřednictvím klasické WiFi sítě. V terénu se můžete připojit také za pomoci LTE modemu, který umožňuje vložit kartu s datovým tarifem Vašeho operátora. Výhodou v terénu také zajsité je přítomnost GPS přijímače, který Vám pomůže zobrazit Vaši aktuální polohu.

Nokia Lumia 2520

Tablet disponuje kvalitním 10.1" multidotykovým IPS displejem s FullHD rozlišením 1920 x 1080 bodů a vytváří tak dostatečně velkou pracovní plochu pro přehrávání videí nebo při otočení na výšku pro čtení nebo editaci dokumentů. Multidotykové provedení dokáže zaznamenat více současných dotyků. Složité výpočty řídí čtyřjádrový procesor, který pracuje na frekvenci 2.2 GHz. Čipu vypomáhá dostatečně velká operační paměť typu o velikosti 2048MB. Data je možné ukládat do 32GB interní paměti. Interní paměť můžete rozšířit pomocí MicroSDHC karet. Tablet se připojuje k firemní nebo domácí síti přes bezdrátové WiFi rozhraní a zajisté oceníte i LTE modem nebo GPS přijímač. Nejrůznější periferie lze připojit bezdrátově prostřednictvím bezdrátového Bluetooth 4.0 rozhraní. Propojit tablet například s televizorem lze pomocí zabudovaného microHDMI rozhraní.

O napájení přístroje se stará nabíjecí baterie s kapacitou 8120 mAh. V přístroji je nainstalován operační systém Windows RT. Rozměry tabletu jsou 267 x 168 x 8.9 mm a hmotnost je 615 gramů. Cena se pohybuje kolem částky 8990 Kč.

foto : gsmarena.com

Nokia Lumia 2520 lze pořídit v  e-shopech za cenu od  (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
ZDI5NjM