KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Lenovo A606

Lenovo A606 : LTE za dobrou cenu

9.11.2014 Na českém trhu začalo Lenovo prodávat model Lenovo A606 , který je velice rychlý smartphone s důrazem na kvalitu osvědčeného výrobce Lenovo. Smartphone s populárním systémem Android vyniká 4jádrovým procesorem, rychlou 4G a dotykovým 5" displejem. Máte rádi rychlost? Lenovo své smartphony osadil výkonnými procesory a dostatečnou pamětí RAM, aby uspokojil potřeby dnešních mobilních uživatelů.

Ať už chcete číst zprávy a emaily, hrát hry, sledovat video nebo jednoduše surfovat po netu, bude se vám hodit velká 5" obrazovka. Navíc díky IPS provedení získáte široké sledovací úhly a lepší barvy. Jemnost displeje činí 196 ppi a zobrazí 16 milionů barev.

Smartphone je vybavený systémem Androidem 4.4 Kitkat s řadou předinstalovaných aplikací. Systém přináší vynikající podporu a optimalizaci aplikací. Vylepšení dosáhly senzory pro úsporu energie. Systém KitKat je nyní mnohem chytřejší a přináší jednoduché funkce, které Vám pomohou při každodenní komunikaci. Intuitivní ovládání a zvýšení rychlosti je samozřejmostí.

Lenovo A606

Pohodlné připojení k nabíječce nebo počítači můžete získat pomocí standardního microUSB portu. Sluchátka si připojíte pomocí 3.5mm jacku. Pro rozšíření interní paměti telefonu je k dispozici  Smartphone je dále vybaven bezdrátovou bluetooth technologií pro připojení k bluetooth zařízením (např. k headsetu)a bezdrátovou Wi-Fi sítí pro připojení k internetu.

Lenovo A606 je vybaven dotykovým 5" displejem s vynikajícím rozlišením 854 x 480 bodů, 4jádrovým procesorem s frekvencí 1,3 GHz a 1 GB pamětí RAM. Pro zachycení fotografií slouží 8 Mpix zadní nebo 2 MPix přední fotoaparát. Pro systém a data je k dispozici 8 GB interní paměti s možností rozšíření o microSDHC slot (až 32 GB). Vynikající je také výdrž na baterii s kapacitou 2000 mAh. Jeho rozměry činí 141,5 x 73,2 x 9,1 mm. Cena by se měla pohybovat kolem částky 4000 Kč.

Lenovo A606

foto: gsmarena.com

MzU4Y