KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» BenQ T3

BenQ T3 : Nižší střední třída za dobrou cenu

4.12.2014 Na český trh se vrací značka BenQ s modelem T3 , který je 4G LTE smartphone s úžasnou výbavou v čele s ultra-citlivým fotoaparátem pro zachycení všech vašich vzpomínek. BenQ T3 je perfektním řešením pro dnešní uživatele, kteří upřednostňují rychlé vyhledávání po internetu díky podpoře sítí 4G LTE. Smartphone s 4,5" dotykovým displejem a systémem Android 4.4.2 s nadstavbou Q Home UI nabízí běžné funkce dotykového telefonu, na které jste zvyklí.

Objevte fascinující fotoaparát, se kterým pořídíte naprosto reálné fotografie. Snímač s BSI poskytuje přirozené barvy za jakéhokoliv světla díky vynikající světelnosti. 8 MPix fotoaparát zachytí detailní, ostré a zároveň nerozmazané snímky nebo zaznamená videa. Přední 0,3 MPix fotoaparát může posloužit pro videohovory nebo snímání portrétu.

Rozlučte se s čekáním a pomalou odezvou. Přišel extrémně rychlý smartphone s čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz. Jedná se o další smartphone s čtyřjádrovým procesorem v naší nabídce, který Vám nedá spát.

BenQ T3

Sledujte videa, fotografie a filmy s lehkostí na 4,5" displeji. IPS displej poskytuje široké pozorovací úhly, které umožňují sledovat fotografie nebo video ukázku či film i ve více lidech bez velké ztráty barevnosti obrazu při sledování z různého pozorovacího úhlu. Vynikající je také qHD rozlišení 960 x 540 bodů

Smartphone je vybavený populární verzí systému Androidem 4.4 Kitkat. Systém přináší vynikající podporu a optimalizaci aplikací. Vylepšení dosáhl multitasking, který je nyní mnohem rychlejší. Všechny Vaše zprávy jsou nyní pohromadě. Nikdy nezmeškáte zprávu ani Hangout. Ponořte se do čtení, hraní her nebo sledování videoklipů v pokročilém módu, který automaticky schová všechny potenciální rušivé elementy.

Dotykový IPS displej přístroje BenQ T3 s LTE má velikost 4,5" a vysoké rozlišení 960 x 540 bodů. Přítomen je integrovaný fotoaparát s rozlišením 8 Mpix, doplněný o přední 0,3 Mpix fotoaparát. Základem přístroje je čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon MSM8926 s frekvencí 1,2 GHz. Mobilní telefon je vybaven 1 GB pamětí, interní pamětí s kapacitou 4 GB a pro další rozšíření slotem pro paměťové karty. Správu dat a aplikací řídí systém Android 4.4.2 s nadstavbou Q Home UI. Cena je stanovená na 3999 Kč.

BenQ T3

foto : gsmarena.com

BenQ T3 LTE lze pořídit v  e-shopech za cenu od  (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
ZDk1OTQ