KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» BenQ F5

BenQ F5 : 13 Mpx fotoaparát , podpora LTE

6.12.2014 Další model , který BenQ prodává na českém trhu je model F5. BenQ F5 je 4G LTE smartphone s úžasnou výbavou v čele s ultra-citlivým fotoaparátem pro zachycení všech vašich vzpomínek. BenQ F5 je perfektním řešením pro dnešní uživatele, kteří upřednostňují rychlé vyhledávání po internetu díky podpoře sítí 4G LTE. Smartphone s velkým 5" dotykovým displejem a systémem Android 4.4.2 s nadstavbou Q Home UI nabízí běžné funkce dotykového telefonu, na které jste zvyklí.

Objevte fascinující fotoaparát, se kterým pořídíte naprosto reálné fotografie. Snímač Sony Exmor s BSI poskytuje přirozené barvy za jakéhokoliv světla díky vynikající světelnosti. 13 MPix fotoaparát zachytí detailní, ostré a zároveň nerozmazané snímky nebo zaznamená videa. Přední 2 MPix fotoaparát může posloužit pro videohovory nebo snímání portrétu.

Rozlučte se s čekáním a pomalou odezvou. Přišel extrémně rychlý smartphone s čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 400 s taktem 1,2 GHz , grafický čip Adreno 305.

BenQ F5

Sledujte videa, fotografie a filmy s lehkostí na 5" displeji. IPS displej poskytuje široké pozorovací úhly, které umožňují sledovat fotografie nebo video ukázku či film i ve více lidech bez velké ztráty barevnosti obrazu při sledování z různého pozorovacího úhlu. Vynikající je také HD rozlišení 1280 x 720 bodů.

Smartphone je vybavený populární verzí systému Androidem 4.4 Kitkat. Systém přináší vynikající podporu a optimalizaci aplikací. Vylepšení dosáhl multitasking, který je nyní mnohem rychlejší. Všechny Vaše zprávy jsou nyní pohromadě. Nikdy nezmeškáte zprávu ani Hangout. Ponořte se do čtení, hraní her nebo sledování videoklipů v pokročilém módu, který automaticky schová všechny potenciální rušivé elementy. Díky službě Google Cloud Print budete po připojení smartphonu k tiskárně moci tisknout odkudkoli.

Dotykový IPS displej přístroje BenQ F5 s LTE má velikost 5" a vysoké rozlišení 1280x720 bodů. Přítomen je integrovaný fotoaparát s rozlišením 13 Mpix, doplněný o přední 2 Mpix fotoaparát. Základem přístroje je čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon MSM8926 s frekvencí 1,2 GHz. Mobilní telefon je vybaven 2 GB pamětí, interní pamětí s kapacitou 16 GB a pro další rozšíření slotem pro paměťové karty. Správu dat a aplikací řídí systém Android 4.4.2 s nadstavbou Q Home UI. Cena je stanovena na 5199 Kč.

BenQ F5

foto : gsmarena.com

BenQ F5 LTE lze pořídit v  e-shopech za cenu od  (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
ZDhiNTJlO