KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Cat S50

Cat S50 : Super odolný pomocník

4.2.2015 Představujeme CAT S50. Je to super-odolný smartphone do nepohody s velkým 4,7" dotykovým displejem a certifikací IP6X a IPX7. Vydrží potopení do hloubky až 1m na 30 minut, extrémní teploty od -25 do 55°C a je prachuvzdorný. Navíc je vybaven 4.7" dotykovým displejem s odolným sklem, populárním systémem Google Android 4.4 KitKat, GPS navigací, 8MPx fotoaparátem a bezdrátovou technologií NFC, 3G a bluetooth. Telefon je ideální pro outdoorové aktivity, práci na stavbě, dílně a v náročném terénu, kterému nevadí bláto, voda, sníh a prach.

CAT S50 je vybaven vodotěsným krytem odolným proti prachu, písku, blátu, sněhu, vysokým a nízkým teplotám a špíně. Přístroj je rovněž odolný vůči nárazu a vibracím a navíc je vybaven displejem s odolným sklem s mimořádnou odolností proti poškrábání a tlaku. Splňuje certifikace dle norem IP67 a MIL SPEC 810G určující výdrž až 30 min v hloubce 1m vody a extrémní teploty od -25 do 55°C.

Díky vynikajícímu výkonu můžete smartphone využít pro zábavu. Můžete hrát hry, sledovat videoklipy na velké obrazovce, poslouchat hudbu, brouzdat po internetu, komunikovat přes sociální sítě, cestovat s GPS navigací, prohlížet oblíbená videa z YouTube a stahovat si do telefonu další hudbu a hry.

Cat S50

CAT S50 má ve výbavě LED svítilnu pro noční osvětlení. Nechybí ani FM rádio, větší reproduktor, duální mikrofon, podpora MP3 souborů, 8 MPix zadní a přední VGA fotoaparát a nebo také Bluetooth technologie. Dokonce je telefon vybaven GPS navigací pro snadnou orientaci na cestách, podporou rychlé sítě 3G a bezdrátové technologie NFC a WiFi.

Odolný telefon přináší IPS 4.7" dotykový displej s rozlišením 1280 x 720 bodů, který nabízí zvýšenou odolnost proti poškrábání a tlaku s Gorilla Glass 3 sklem. Je poháněn výkonným 4jádrovým procesorem MSM 8926 s frekvencí 1,2 GHz, doplněným o 2 GB RAM paměti. Přístroj nabízí 8 GB interní paměti rozšířitelnou přes microSD slot a bezdrátovou technologií Bluetooth a WIFI. Rozměry mobilu činí 144.5 x 77 x 12.7 milimetrů při hmotnosti 185 gramů. Baterie s kapacitou 2630 mAh je schopna vydžet až 16 hodin hovoru a až 792h v pohotovostním režimu. Správu dat a aplikací zajišťuje systém Android 4.4 KitKat. Můžete zakoupit třeba u prodejce czc.cz

foto : gsmarena.com

Yjg0M2U3O