KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Caterpillar B15Q

Caterpillar Cat B15Q : Další obrněnec nejen do práce

16.2.2015 Caterpillar Cat B15Q je obrněný chytrý telefon, který nabízí pokročilou výbavu a snese i to nejhrubější zacházení. Certifikace IP67 znamená prachotěsnost a odolnost vůči vodě. Armádní standard 810G říká, že telefon přežije pád z 1.8 metru a je schopen pracovat v extrémních teplotách. Pozadu však nezůstala ani výbava přístroje! Těšit se můžete na výkon čtyřjádrového procesoru a špičkovou konektivitu. O perfektní zobrazení se stará 4" LCD displej s rozlišením 800 x 480 pixelů. Ve výborné kondici jej udrží Gorilla Glass od firmy Corning. Displej budete moci ovládat také mokrými prsty.

V útrobách smartphonu tepe již zmíněný čtyřjádrový procesor s taktem 1.3 GHz. Zdatně mu přitom sekunduje 1 GB operační paměti. Díky této kombinaci budete moci pohodlně spustit videa, moderní hry a pokročilé aplikace. V přístroji je nainstalován operační systém Google Android ve verzi 4.4 KitKat. Na portálu Google Play najdete nespočet zajímavých aplikací a her. Budete si z něj moci stáhnout například turistickou aplikaci, která Vás vždy dovede do cíle. Interní 4GB paměť rozšíříte paměťovou kartou s maximální kapacitou 32 GB. Získáte tak celkem 36 GB prostoru.
Cat B15 Q

Zážitky z cest pohodlně zaznamenáte 5Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem, který poslouží také jako praktická svítilna. Smartphone rovněž zvládne pořídit videa ve vysokém Full HD rozlišení. Nad displejem se nachází sekundární VGA fotoaparát, který Vás udrží v kontaktu s přáteli a to prostřednictvím Skype videohovorů.

Přístroj podporuje Dual SIM. V jednom telefonu díky tomu budete moci používat dvě SIM karty najednou. Obě SIM karty zvládnou pracovat ve 3G sítích. Díky zabudovanému GPS přijímači se jednoduše zorientujete v neznámém prostředí. Výčet konektivity zahrnuje také Bluetooth, Wi-Fi a microUSB.

I přes ochranné prvky si telefon zachoval příjemnou hmotnost 170 gramů. Tělo smartphonu je vyrobeno z hliníku a tvrzené gumy. Krytí IP67 znamená odolnost vůči prachu a vodotěsnost při potopení do jednoho metru po dobu třiceti minut. Solidní výdrž zajistí baterie s kapacitou 2 000 mAh. Na těle najdete microUSB konetkor a 3,5 mm jack.

Základní údaje:
 • Rozměry: 125 x 69.5 x 149.95 mm
 • Hmotnost: 170 gramů
 • Displej: LCD, 4", 800 x 480 pixelů, Corning Gorilla Glass, Wet Finger Tracking
 • Data: 3G
 • Paměť: 4 GB, 1 GB RAM, microSD
 • Procesor: čtyřjádrový, 1.3 GHz
 • Operační systém: Google Android ve verzi 4.4 KitKat
 • Konektivita: Bluetooth, GPS, Wi-Fi, microUSB
 • Fotoaparát: 5 Mpx, AF, LED blesk, Full HD video nahrávání
 • Webkamera: VGA
 • Baterie: 2 000 mAh

Cat B15 Q

foto : gsmarena.com 

YjA1MDQzY