KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Acer Liquid Leap+

Acer Liquid Leap+ : Chytrý náremek od Aceru

1.3.2015 Acer kromě nových telefonů přesdstavil i svůj chytrý náramek. Potěší podpora operačního systému Android , iOS a Windows Phone. Dotykový 1 palcový OLED displej s rozlišením 128 × 32 pixelů , který společně s černobílým grafickým rozhraní systému zajistí až 7 denní výdrž. Displej je zabudován do oddělitelné části náramku , což zajistí snadnou výměnu gumového pásku. Kvůli absenci hardwarových tlačítek se v uživatelském rozhraní pohybujete pomocí dotykového displeje a můžete ovládat hudbu , kalendář , SMS upozornění či emaily. Synchronizace probíhá pomocí bluetooth 4.0 a aplikace Acer Leap Manager spáruje náramek s OS Android , Windows Phone a iOS.

Acer Liquid Leap Plus

Náramek má certifikaci IPx7 , která zaručuje , že náramek odolá vodě do hloubky jeden metr po dobu 30 minut. Senzorová výbava zahrnuje třeba akcelometr , který změří ušlé kroky , počet spálených kalorií , monitoruje váš spánek , pohyb ve formě běhu nebo plavání.

Náramek Acer Liquid Leap+ se bude prodávat v barvě černé , zelené nebo růžové. Dostupnost od března a cena bude atakovat částku cca 2200 Kč.

foto : gsmarena.com

MmEwZThhO