KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Huawei TalkBand B2

Huawei TalkBand B2 : Druhá generace chytrého náramku

1.3.2015 Huawei představil dvě novinky z kategorie nositelných zařízení. Jedná se o chytrý náramek TalkBand 2 a steroe bluetooth sluchátka N1. Obě novinky si představíme.

Začneme chytrým náramkem. Ten oproti předchůdci nabízí lepší desing , lepší synchronizaci , přesnější funkce. TalkBand 2 můžete využívat jako bluetooth sluchátko , ale také jako sportovní náramek. Je vyroben z vysoce pevného a lehkého hliníku , ovládání probíhá přes HD dotykový displej , který je PMOLED technologie a má velikost 0,73 palce. Pásek se vyrábí ze dvou materiálů , první varianta je TPU ( termoplastický polyuretan ) , druhá varianta je z luxusní kůže. Obě varianty budou k dostání v mnoha barevných variantách. Vyměnitelný pásek má šířku 15 mm. Podpora zařízení s OS iOS a Android. TalkBand 2 je vybaven šestiosým gyroskopem , automaticky a přesně dokáže sledovat a zaznamenávat pohyb , sledovat spánek. Náramek je také pagerem , který pomocí vibrací nebo vyzvánění umí najít váš telefon a určit jeho polohu. Verze vyrobena z TPU má certifikaci IP57 ,verze vyrobena z kůže je odolná pouze proti postříkání. Baterie má kapacitu 90 mAh a nabídne až 5 denní výdrž. Plastová verze bude stát kolem 4500 Kč , kožená varianta 5400 Kč.

Huawei-Talkband-B2-leather2

Huawei TalkBand N1 : Bluetooth sluchátka

Jedná se o první stereo hi-fi bluetooth sluchátka s vlastní interní pamětí pro ukládání hudby ve formátu MP3 , možnost volání přes bluetooth , sledování sportovních výkonů. Mají frekvenční rozsah 20-20 kHz. Přenosná technologie APTX Bluetooth zajistí zvuk v CD kvalitě přes bluetooth sluchátka. Když sluchátka připojíte k chytrému telefonu slouží jako zdravotní a sportovní tracker s funkcemi jako krokoměr , sleduje spotřebu kalorií. Jedna z mnoha funkcí umí vysílat jména nebo telefonní čísla příchozích hovorů , takže o žádný hovor nepříjdete. Jsou odolné proti prachu a vlhkosti na úrovni IP54. Budou v barvě stříbrné , šedé , černé.

Huawei Talkband N1

foto : fonearena.com

NDZjZjdhY