KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Accent A455

Accent A455: Vytrvalec se selfie tlačítkem

Také vám telefon vydrží sotva den a už musí do nabíječky? Accent A455 je jiný! Má totiž baterku o obsahu 3000 mAh, takže vydrží déle než konkurence v tomto segmentu. Má příjemný design a velký 4,5“ displej. A cena? Pořídíte ho už za 2390 korun.

Pro ty, co rádi zaznamenávají sebe i své zážitky, má Accent A455 dva fotoaparáty – přední 2Mp. Půjdou vám dělat fotky a selfíčka jako nikdy předtím. Je totiž vybaven praktickým selfie tlačítkem. Navíc tímhle tlačítkem zapnete velmi rychle i foťák v okamžiku, kdy je mobil zamčený, takže stíháte i ty nejrychlejší momentky.

455

Velmi zajímavá je výdrž baterky. Už nehrozí, že se budete večer modlit, aby vám mobil ještě chvíli vydržel při životě, než dorazíte domů. Je vyzkoušené, že na jedno nabití stihnete až 7 777 selfie – to jde, ne?  Zadní 5Mp fotoaparát je pak na klasické focení.

4 GB vnitřní paměti slibují dostatek místa na aplikace a hry, ale kapacita telefonu se samozřejmě dá rozšířit Micro SD kartou o dalších 32 GB.

Pokud používáte pracovní i osobní telefon, s A455 budete mít jen jeden, díky funkci DualSIM totiž do tohoto smartphonu můžete umístit dvě sim karty.  A Accent A455 se přizpůsobí i vaší náladě. V balení jsou navíc barevné kryty, které si můžete měnit podle libosti.

9

Accent kromě mobilních telefonů nabízí například dětský tablet Kidzy, voděodolný reproduktor Sound30 a brzy se objeví i novinky – pětiapůlpalcový telefon Speed X1 nebo PC tablet TB900 s full HD displejem a Windows 8.1 v ceně.

Zajímavou výhodou Accent je také servis v České republice. Pokud vám telefon upadne a rozbije se displej, oprava se tak díky tomu zkrátí na minimum. Accent ale samozřejmě nabízí opravy i v záruční době. Více o značce Accent najdete na webu www.accent-mobile.cz.

Accent A455

Technické specifikace

LCD displej                   4,5“ IPS (864x480)
Přední fotoaparát           2.0 MP
Zadní fotoaparát            5.0 MP
Dual SIM                       Ano
Vnitřní paměť                4 GB
Baterie                         3000 mAh
Procesor                       MTK6582M Quad-Core 1.3GHz

Hlavní přednosti

-          Dlouhá výdrž baterie

-          Výměnné kryty v balení

-          Selfie tlačítko

-          Přední fotoaparát 2 MP

 

Accent_A455_black_03

Doporučená cena: 2390,- Kč
www.accent-mobile.cz

NDE5NmUyM