KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Asus ZenWatch 2

Asus ZenWatch 2 : Druhá generace dospěla

1.6.2015 Asus také na tiskové konferenci představil druhou generaci svých chytrých hodinek. Budou lákat na desingové změny a lepší výbavu.

Nové Asus ZenWatch 2 jsou dostupné ve dvou velikostech , větší pánský model má 41 milimetrů průměr těla a 22 milimetrů je šířka pásku , menší dámský model má průměr těla 37 milimetrů a 18 milimetrů je šířka pásku. Displej s technologií OLED , který kryje 2,5D sklíčko Gorilla Glass 3. Procesor je zřejmě Snapdragon 400. Instalován Android Wear a nejnovější verzi Android 5.1.1 Lollipop , můžete se těšit na vylepšená gesta , lepší spouštění aplikací.

Asus ZenWatch 2

Po straně displeje najdete otočné tlačítko jako u mechanických hodinek. Certifikace IP67 zajistí odolnost proti vodě a prachu. Nově je k dispozici magnetický nabíjecí systém.Softwarově Asus vylepšil aplikaci vzdáleného ovládání fotoaparátu Remote Camera a zcela přepracoval aplikaci Wellness. Jako překvapení se jeví aplikace Watch Face Land pro vytváření vlastních ciferníků. Dále přítomnost Wi-Fi , bluetooth 4.0 , GPS čipu.

Asus ZenWatch 2

Oba modely nabídnou několik typů pásků jako z kůže , gumy nebo kovu. Dále bude Asus rozlišovat kožené pásky na standartní nebo premium verzi. Ocelové pásky budou k dispozici ve třech barvách. V prodeji bude také luxusní verze s diamanty Swarovski. Hodinky půjdou do prodeje od září v barvě stříbrné , růžovo-zlaté a metalické. Cena není zatím známá.

foto : fonearena.com

ZDY2Y