KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Tablety Samsung Galaxy Tab S2

Samsung představil nové tablety Galaxy S2

20.7.2015 Samsung předtavil nové prémiové tablety Galaxy Tab S2. Vetší model má 9,7 " displej a ten menší se pyšní 8 " displejem. Jsou  navrženy s ohledem na maximální pohodlí při práci na internetu a čtení obsahu. Nabídnou vám velmi pěkný výkon 8 jádrového procesoru Exynos 5433 , řadu praktických funkcí pro každodenní práci a také zabezpečení pomocí otisků prstů. Pojďme si tablety představit.

Samsung Galaxy Tab S2 9.7" má rozměry 273,3 × 169 × 5,6 milimetrů a váží 392 gramů , menší bráška má rozměry 198,6 × 134,8 × 5,6 milimetrů a váží 272 gramů. Užívejte si pohodlí skvělého dotykového 9.7" Super AMOLED displeje s poměrem stran 4:3 a špičkovým rozlišením 2048 x 1536 obrazových bodů, na kterém je procházení webu a čtení časopisů, knih a novin opravdovým zážitkem. Využijte Váš tablet jako ideální prostředí pro kancelářské úkoly. Prohlížejte si fotografie a videa v dokonalé čistotě na velkém displeji Super AMOLED.

Samsung Galaxy Tab S2

Tablet disponuje vysokým výkonem a díky tomu je možné využívat takzvaného multitaskingu - používat současně více než jednu aplikaci. Můžete se tak například při sledování nového filmu podívat na profily herců, nebo při čtení emailů si otevřít poznámkový blok a začít si zapisovat potřebné údaje.

Díky možnosti využití zabezpečení pomocí otisků prstů získáte pohodlný způsob zabezpečení vašeho tabletu, který lze použít k omezení / povolení webového prohlížeče, režimu zamknuté obrazovky a k přístupu k vašemu účtu Samsung.

Tablety jsou vybaveny dvojicí kamer, kde v přední části je umístěná výkonná 2.1MP kamera, která umožňuje komunikovat prostřednictvím internetu ve vysokém rozlišení. Díky tomu budete daleko lépe snímáni a zlepšíte si tím vaši internetovou komunikaci s přáteli nebo rodinou. Zadní strana tabletu je vybavena extra výkonnou kamerou s rozlišením 8MP s možností Auto Focusu, která umožní pořizovat jasnější a čistší snímky a videa než kdy dříve i za nepříznivých světelných podmínek.

Samsung Galaxy Tab S2

Tablety řady Galaxy Tab S2 pohání 8 jádrový procesor Exynos 5433 (čtyři hlavní jádra s taktem 1.9 GHz a čtyřmi jádry s taktem 1.3 GHz ) , grafika Mali-T760. Pro svou práci májí  dále tablety k dispozici 3 GB operační paměti. Výborný dotykový Super AMOLED displej s úhlopříčkou 9.7" nabídne rozlišením 2048 x 1536 bodů. Pro aplikace a data má uživatel má k dispozici velmi slušných 32 nebo 64 GB vnitřní paměti rozšířitelných microSD slotem až o 128 GB. Díky vestavěnému GPS/GLONASS modulu, který je možné využít k navigaci, již nikdy špatně neodbočíte na svých cestách. Nechybí HSPA sítě , 4G LTE sítě ,  bezdrátové připojení WiFi a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz a Bluetooth 4.1. Samozřejmostí je také 3.5mm jack pro sluchátka a dvě kamery (8 MP zadní a 2.1 MP přední). Nechybí ani Akcelerometr, snímač otisků prstů, Gyro sensor, geomagnetický sensor, hallův sensor či RGB Sensor. Baterie má kapacitu 4000 mAh u menšího modelu , ten větší má kapacitu baterie 5870 mAh. Nainstalován je operační systém Android 5.0 Lollipop s nadstavbou TouchWiz.

Novinky budou v prodeji od 3.září a 8 " model se začně prodávat na částce 11 699 Kč za Wi-Fi verzi a 9,7 " model bude stát ve Wi-Fi verzi 13 999 Kč.

foto : fonearena.com

OTAzMzQ3Y