KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» LG Wine Smart

LG Wine Smart : Véčko s Androidem

16.8.2015 Společnost představila zajímané véčko a to model Wine Smart. Pokud hledáte výkonný mobilní telefon s moderními funkcemi mrkněte se na LG Wine Smart , jemuž dominuje barevný displej a ovládací tlačítka. Mobil je díky své výbavě a tedy i cenové dostupnosti vhodný pro běžné uživatele, které již nebaví nebo si nechtějí zvykat pouze na mobilní telefon s dotykovým ovládáním, ale zároveň touží objevovat nové funkce chytrých telefonů. Jeho design je ve velmi tenkém stylu a díky véčkové konstrukci je ve složeném stavu velice malý.

Ačkoliv se jedná o klasický telefon s hardwarovou klávesnicí, tak je zde obsažen moderní operační systém, který přinese uživatelům spoustu zábavy. Vyzkoušejte pokročilé aplikace a bavte se s nimi na vašich cestách. Instalovaný je u uživatelů velmi oblíbený operační systém Android 5.1 Lollipop vybavený pohodlným ovládání a širokou škálou nejrůznějších aplikací.

New LG Wine Smart

Ovládání telefonu, které mohou využívat i starší uživatelé, kteří si nechtějí zvykat na dotykové zadávání příkazů, musí být co nejjednodušší, a proto byly přidány speciální tlačítka. Těch je celkem 5 a každé disponuje vlastní funkcí. Budete tak mít snadno po ruce rychlý přístup do zpráv, k fotoaparátu, nebo například kontaktům.

Na displeji jsou zobrazeny velké ikony, které přináší uživateli rychlý přehled v základním menu. Pomocí těchto ikon se dostanete snadno a rychle k vašim zvoleným aplikacím a nastavení telefonu.

Zahrnutá aplikace pro opatrovnický dohled nad dětmi a seniory se u tohoto přístroje nazývá Safety Care. Budete s ní schopni lokalizovat své děti, jestli se nacházejí v místech, kde by se v tento čas měli vyskytovat. U seniorů zase můžete ocenit upozornění, že uživatel již delší dobu telefon nepoužil, v čem mu mohl zabránit například zdravotní stav.

New LG Wine Smart

Základem přístroje je výkonný 4jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 210 pracující na frekvenci 1,1 GHz a doplněná o 1 GB operační paměti a grafika Adreno 304. Barevný dotykový displej velikosti 3,2" má rozlišení 480 x 320 bodů. Bezdrátovou komunikaci zajišťuje technologie Bluetooth a Wi-Fi 802.11 b/g/n. Podporovaná je GSM, 3G i 4G (LTE) síť. Vnitřní paměť 4GB snadno rozšíříte o microSDHC kartu až o kapacitu 32GB. Jistě potěší přítomnost dvojice fotoaparátů, kde zadní disponuje rozlišením 3MP a přední VGA rozlišením. Součástí přístroje je vyměnitelná nabíjecí baterie s kapacitou 1700 mAh. Operační systém Android 5.1 Lollipop. Rozměry jsou 117,7 × 58,7 × 16,6 milimetrů a váží 143 gramů.

LG Wine Smart se bude prodávat v barvě černé a vínové a cena by se měla pohybovat kolem částky 5 000 Kč.

foto. fonearena.com

LG Wine Smart H410 lze pořídit v  e-shopech za cenu od  (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
Yjc1NDgyMW