KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» iPad Mini 4

iPad Mini 4 : Tenké tělo , vyšší výkon

9.9.2015 Přivítejme nový iPad Mini 4 . A jak je tomu zvykem u zařízení značky Apple , zaručeně vás okouzlí svým designem. Tentokrát je ještě subtilnější a ukrývá více výkonu. Opět si můžete užívat krásu Retina displeje , oblíbené kamery iSight a FaceTime HD, rychlé připojení a samozřejmě skvělý intuitivní operační systém iOS, tentokrát ve verzi.

S tabletem iPad Mini 4 získáte vše , co máte rádi na iPadu v neuvěřitelně elegantním a přenosném provedení. Takže si můžete vychutnat intuitivní operační systém , skvělé aplikace , vynikající výkon, nebo FaceTime hovory kdekoli a kdykoli budete chtít. Rozměry tabletu jsou 203,2 × 134,8 × 6,1 milimetrů a hmotnost činí 299 gramů.

Retina displej má velikost 7,9palců s obrovským rozlišením 2048 x 1536 bodů s jemností  326 ppi na palec. Přináší tak velmi ostrý obraz se skvělými úhly pohledu pro hraní her, práci i multimediální zábavu. Navíc je vybaven oleofobní povrchovou úpravou, která je odolná proti otiskům prstů a antireflexním povrchem, který neodráží okolní zdroje světla.

Novému iPad Mini 4 nestačí, že se může pochlubit nejtenčím tělem, ale jistě zaujme hráče i ostatní uživatele mobilních přístrojů extra vysokým výkonem. Skvělého výkonu bylo dosaženo pomocí procesoru A8 a grafického akcelerátoru M8, které přináší vyšší výpočetní i grafický výkon. Celkově došlo ke zvýšení výkonu procesoru až o 30% a 60% zrychlení grafické karty. I přes vysoký výkon je výdrž na baterii až 10 hodin (modely s LTE při jeho využití 9 hodin).

Apple iPad Mini 4

Tablet je vybaven zadní kamerou iSight s vylepšeným 8 megapixelovým fotoaparátem a objektivem se světelností f/2.4 , která společně s výkonným procesorem umožňuje používat funkce , jako jsou panorama, FullHD video, slo-mo zpomalené video 120fps, časosběrná videa , nebo například režim samospouště. Přední strana je vybavena FaceTime HD kamerou se rozlišením 1,2 megapixulů a světelností f/2.2, která umožňuje dosahovat lepších výkonů při nízkém osvětlení. Díky tomu budou vaše video konverzace nebo fotografie selfie vypadat naprosto neuvěřitelně.

Dejte sbohem klasickému spojování bodů na obrazovce nebo dalším bezpečnostním prvkům, které nemusí být vždy zcela bezpečné, pokud někdo zjistí klíč k odemknutí přístroje. Pro tyto případy vybavila společnost Apple nový tablet nejdokonalejším heslem, které nám darovala samotná příroda. Jedná se o čtečku otisků prstů Touch ID, kde můžete jediným dotykem přístroj odemknout nebo bezpečně nakupovat na serverech iTunes, iBooks a App Store.

Zábava nebo práce na novém tabletu bude velmi rychlá díky  které je podstatně rychlejší než tomu bylo u předchozí generace tohoto tabletu. Díky tomu stahování filmů nebo streamování videa vám zaberou méně času a budete tak moci si dopřát kvalitní zábavy daleko dříve.

Intuitivnější, modernější a bezpečnější , to je nový operační systém iOS 9. Díky vylepšeným aplikací a novým funkcím , jako jsou Slide Over , Split View a Picture in Picture vám iOS 9 pomůže vykonat více práce mnohem pohodlněji. Od elegantního rozhraní, přes výkonný multitasking , až po řadu užitečných vestavěných aplikací , vám iOS 9 pomáhá získat více z vašeho zařízení.

iPadMini4-a

Tablet Apple iPad Mini 4 přináší množství novinek , které usnadní práci i zlepší multimediální zážitek. Základ přístroje je tvořen 2 jádrovým A8 procesorem s taktem 14 GHz a M8 grafickým akcelerátorem, které zvýší výpočetní výkon oproti předchozímu modelu o 30% a grafická karta je zde až o 60% rychlejší. Pro systém, data a aplikace je připraveno 16 / 64 / 128 GB interní paměti. Ovládání tabletu probíhá na multidotykovém 7.9“ Retina displeji sobrovským rozlišením 2048 x 1536 bodů a širokými pozorovacími úhly. Je vybaven řadou senzorů, mezi které se řadí čtečka otisků prstů, tří-osý gyroskop, akcelerometr, digitální kompas , senzor okolního osvětlení a barometr. Nechybí ani technologie Bluetooth 4.2 a připojení k internetu je realizované pomocí WiFi 802.11a/​b/​g/​n/​ac. V přístroji je nainstalován nový operační systém iOS 9.

Nový iPad Mini 4 se bude prodávat v barvě stříbrné a šedé. Ceny za Wi-Fi verzi 16 GB 10 990 Kč , 64 GB 13 690 Kč a 128 GB 16 390 Kč. LTE verze 16 GB bude stát 14 490 , 64 GB 17 190 Kč , 128 GB 19 890 Kč.

foto: fonearena.com

ODVlMzV