KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Asus ZenWatch 2

Asus ZenWatch 2 : Druhá generace chytrých hodinek

1.11.2015 Dodejte svému životnímu stylu eleganci a chytré funkce s hodinkami Asus ZenWatch. Využívejte systém Android Wear a spoustu praktických aplikací pro životní styl. Hodinky vynikají skvělou odolností IP67 a umožní personifikaci pomocí standardizovaných řemínků. Fitness funkce udrží vaši kondici v optimálním stavu.

Chytré hodinky Asus ZenWatch 2 se v mnohém podobají klasickým hodinkám a vyrábí se ve dvou velikostech, s různě velkými displeji 1.45“ a 1.63“ s ochranou Corning Gorilla Glass 3 a řemínky s možností výměny s 18 a 22 mm osičkou. Získáte tím možnost vybrat si z řady nejrůznějších řemínků a sladit hodinky s vaším osobním stylem.

Hodinky ZenWatch 2 vás okouzlí svým vzhledem těla z vysoce kvalitní nerezové oceli a nádherným displejem s technologií AMOLED. Boční ovladač, designovaný tak jak ho znáte z klasických hodinek, zjednoduší interakci s hodinami.

Asus ZenWatch 2

Díky široké výbavě máte na výběr z mnoha různých skinů ciferníku a různé chytré funkce, jako je např. rychlé odmítnutí hovoru, dálkové ovládání fotoaparátu vašeho smartphonu, nebo funkce „Najdi můj telefon“. Samozřejmostí je možnost využívat aplikace pro sportovní aktivity, sledovat denní aktivitu a nechat se motivovat k lepším výkonům a zvýšení kondice.

Inteligentní systém Android Wear přináší užitečné informace na displej a reaguje na hlas. Rychlé a konkrétní informace tak máte na dosah i v pohybu. Jediným pohledem si můžete prohlédnout všechny užitečné informace. Mohou to být informace na základě vašich zájmů nebo zprávy všeho druhu.

Asus ZenWatch 2

Chytré hodinky Asus ZenWatch 2  se systémem Android Wear pro každodenní zábavu a sledování aktivit. Jsou vybaveny procesorem Qualcomm Snapdragon 400 s frekvencí 1.2 GHz, 512 MB operační paměti a 4 GB eMMC interní paměti. Dotykový 1.63“ AMOLED displej s ochranou Corning Gorilla Glass 3 nabízí jemné rozlišení 320 x 320 obrazových bodů. K připojení využívají technologie Bluetooth 4.1 a WiFi. Dále nabízejí například mikrofon a 6tiosý senzor. Velmi kvalitní konstrukce hosinek splňuje přísná kritéria specifikace krytí IP67. K napájení slouží vestavěná baterie s kapacitou 400mAh. Rozměry hodinek činí 49.6 x 40.7 x 9.4 až 10.9 mm.

Chytré hodinky Asus ZenWatch se budou prodávat ta kolem částky 5 500 Kč.

foto : fonearena.com

ZjU2NTgwOT