KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Hodinky Tag Heuer Connected

Chytré hodinky Tag Heuer Connected : Kvalita , vysoká cena

10.11.2015 Švýcarský výrobce hodinek představil na tiskové konferenci v New Yorku svoje chytré hodinky pod názvem Tag Heuer Connected. Budou lákat na luxusní vzhled , kvalitní zpracování. pojďme si hodinky představit.

TAGHeuerConnectedGroup

Vzhledem připomínají běžné hodinky , pouzdro je vyrobeno z titanu a vynikají pevností a hmotnosti. průměr pouzdra je 46 milimetrů a budete mít na výběr ze šesti různých gumových řemínků. Hodinky mají pěknou lunetu s vybroušenými čísly. V základní výbavě najdete tři druhy ciferníků a desingem připomínají ciferník běžných hodinek Tag Heuer , ale máte možnost si stáhnou své vlastní ciferníky. Dotykový displej má velikost 1,5 palce , je pokryt safírovým sklíčkem a má rozlišení 360 × 360 pixelů. Uvnitř pracuje procesor Intel , 1 GB operační paměti a 4 GB má interní úložiště. Instalován Android Wear , který nabízi cca 4 000 aplikací.

Tag Heuer watch

Konektivita zahrnuje Wi-Fi , bluetooth , budík , stopky , světový čas. Nechybí kvalitní mikrofon pro hlasité povely. Baterie má kapacitu 410 mAh a měla by vydržet až 25 hodin a nabíjí se pomocí doku , který je součástí balení.

Chytré hodinky Tag Heuer Connected se budou prodávat za cenu kolem částky 37 500 Kč.

foto : fonearena.com

M2ZmM