KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Samsung Galaxy Tab E 9.6

Samsung Galaxy Tab E 9.6 : Další z rodiny Galaxy Tab

14.11.2015 Dalším modelem v řadě populárních tabletů Samsung Galaxy Tab je šikovný tablet Galaxy Tab E 9.6 , který se nějakou dobu prodává na českém trhu. Je navržen s ohledem na vyvážený výkon a praktické funkce. Nabídne vám velmi solidní výkon 4 jádrového procesoru , řadu praktických funkcí pro každodenní práci a také dětský režim , který pomůže zabavit děti. Oceníte také jak je štíhlý s jeho 8.5 mm tenkým tělem. Tenké provedení tabletu a jeho nízká hmotnost umožňují pohodlné použití v kanceláři , domácnosti ale i na cestách. Snadné přenášení a dlouhá životnost na baterii , vám umožní hrát a bavit se s tabletem téměř kdekoliv a díky tomu se může stát vaším věrným společníkem. S neuvěřitelnou praktičností a při tloušťce 8,5 mm a hmotnosti 490 g je dokonale přenosný.

Samsung Galaxy Tab E

S režimem rozdělené obrazovky můžete na velkém 9,6" displeji zpracovat více úloh současně. Funkce více oken umožňuje pracovat ve dvou aplikacích zároveň , můžete maximalizovat svou produktivitu a šetřit drahocenný čas.

Galaxy Tab E vás oslní skvělým 9.6" displejem s vysokým rozlišením 1280 x 800 obrazových bodů , na kterém je procházení webu a sledování multimédií opravdovým zážitkem. Takto velký LCD displej umožňuje mít otevřeno více oken najednou. Budete tak moci sledovat oblíbený film a zároveň například kontrolovat poštu, chatovat nebo nakupovat. Tablet Galaxy Tab E vám pomůže. Obsahuje mnoho dětských aplikací , které byly navrženy pro vzdělávání i zábavu. Dětské používání tabletu lze regulovat pomocí přizpůsobitelné omezovací funkce.

Tablet je vybaven dvojicí kamer, kde v přední části je umístěná výkonná 2 Mpx čelní  kamera , která umožňuje komunikovat prostřednictvím internetu ve vysokém rozlišení. Díky tomu budete daleko lépe snímáni a zlepšíte si tím vaši internetovou komunikaci s přáteli nebo rodinou. Zadní strana tabletu je vybavena extra výkonnou kamerou s rozlišením 5 megapixelů , díky které budete moci pořizovat velmi kvalitní fotografie a natáčet videa ve vysokém rozlišení plné drobných detailů. Je vybaven snadno použitelným ovládáním fotoaparátu a videa jedním tlačítkem. Podržením tlačítka fotoaparátu aktivujete nepřetržité snímání.

Samsung Galaxy Tab E

Tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6 má rozměry 149,5 × 241,9 × 8,5 milimetrů a  nabídne 4 jádrový procesor s taktem 1.3 GHz. Pro svou práci má dále tablet k dispozici 1.5 GB operační paměti. Výborný dotykový displej s úhlopříčkou 9.6" nabídne rozlišením 1280 x 800 bodů. Pro aplikace a data má uživatel k dispozici slušných 8 GB vnitřní paměti rozšířitelných microSD kartou až o 128 GB. Díky vestavěnému GPS s GLONASS modulu, který je možné využít k navigaci, již nikdy špatně neodbočíte na svých cestách. Nechybí bezdrátové připojení WiFi 802.11b/g/n a Bluetooth 4.0. Samozřejmostí je také 3.5mm jack pro sluchátka a dvě kamery (5 Mpx zadní a 2 Mpx přední). K napájení slouží akumulátor s vysokou kapacitou 5000mAh. Nainstalován je operační systém Android.

foto: fonearena.com


ZjcyMjBjMG