KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Alcatel SmartWatch

Alcatel SmartWatch : Sympatické chytré hodinky

18.12.2015 Alcatel SmartWatch jsou inteligentní hodinky , které zvládnou více než je určování času. Jedná se o SmartWatch pro mobilní telefony se systémem Android a iOS , pomocí kterých lze diskrétně ovládat váš smartphone s technologií Bluetooth a sledovat vaši denní aktu i kvalitu spánku. SmartWatch navíc umí používat funkci NFC , mají gumový řemínek  a jsou voděodolné.

Alcatel OneTouch WATCH

Hodinky přináší praktické funkce , které vás udrží v kondici i v kontaktu. Získáte přehled o krocích , spálených kaloriích , srdečním tepu a také kvalitě spánku. Tyto jedinečné hodinky vám umožní rychlou kontrolu SMS zpráv i hovorů. Snadno a rychle zjistíte , kdo se vám snaží dovolat , ještě než vyndáte telefon z kapsy. Můžete ovládat hudební přehrávač i fotoaparát telefonu. K dispozici máte samozřejmě praktickou aplikaci pro mobilní telefony ONETOUCH Move app. Spárujte své SmartWatch s vaším NFC telefonem pomocí dotyku na zařízení. Není nic jednoduššího a pohotovějšího. Stačí použít jeden dotek a Alcatel SmartWatch budou spárované s vaším smartphone.

Výdrž na baterii je u hodinek Alcatel SmartWatch 2 až 5 dní v závislosti na způsobu využití, což zaručuje pohodlné použití , podobně jako je tomu u mobilních telefonů. Výhodou je také zvýšená odolnost proti vodě a prachu, která splňuje certifikaci IP67.

Alcatel OneTouch Watch

Hodinky Alcatel SmartWatch jsou vybaveny 1.22" IPS obrazovkou s rozlišením 240 x 204 bodů. K připojení mobilního telefonu využívají bezdrátovou technologií Bluetooth 4.0 s NFC a jsou kompatibilní se systémy Android 4.3 Jelly Bean a vyššími a iOS 7 a vyššími. Alcatel Watch  jsou voděodolné (IP67) a nabíjí se přes rozhraní USB. Samozřejmostí je dostupná aplikace pro mobilní telefony ONETOUCH Move app.

Alcatel OneTouch Watch

Chytré hodinky Alcatel Watch se prodávají za cenu 3 490 Kč.

foto : fonearena.com

Alcatel SmartWatch SM02 lze pořídit v  e-shopech za cenu od  (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
ZjAxODB