KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Sony SmartWatch 3

Sony SmartWatch 3 : Třetí generace od Sony

19.12.2015 Chytré hodinky Sony SmartWatch 3 jsou zábavný a užitečný doplněk i bez připojení k chytrému telefonu. Když jste venku , můžete sledovat vaše aktivity a pohyb , a když přijdete domů synchronizovat vše s Lifelog aplikací. Jsou vybaveny systémem Android Wear a spoustou praktických aplikací pro životní styl. Tyto chytré hodinky přináší přelomovou kombinaci technologie a stylu.

sony-smartwatch-3-stainless-steel

Inteligentní systém Android Wear přináší užitečné informace na displej a reaguje na hlas. Rychlé a konkrétní informace tak máte na dosah i v pohybu. Jediným pohledem si můžete prohlédnout všechny užitečné informace. Mohou to být informace na základě vašich zájmů nebo zprávy všeho druhu.

Ke stažení je dostupná řada aplikací, které vám umožní přizpůsobit SmartWatch 3 jak potřebujete. Jak vývojáři vytváří nové aplikace pro Android Wear, stávají se chytré hodinky SmartWatch stále osobnější a praktičtější.

Ať už máta jakýkoli osobní styl , SmartWatch 3  si můžete snadno přizpůsobit. Můžete si vybrat z celé řady náramků - formální , sofistikované , příležitostné , živé barvy a fitness styl. Vše je vyrobeno z nejlepších materiálů.

Sony SmartWatch 3

Chytré hodinky Sony SmartWatch 3 se systémem Android Wear pro každodenní zábavu a sledování aktivit. Jsou vybaveny čtyřjádrovým procesorem ARM A7 s frekvencí 1.2 Ghz, 512 MB operační paměti a 4 GB eMMC interní paměti. K připojení využívají technologie Bluetooth 4.0 , NFC a konektor Micro USB. Nabízejí například mikrofon , rychloměr , kompas , GPS nebo gyroskop. Velmi kvalitní konstrukce náramku splňuje přísná kritéria specifikace krytí IP68. K napájení slouží vestavěná baterie s kapacitou 420mA a výdrží až 2 dny běžného používání.

Chytré hodinky Sony SmartWatch se prodávají za cenu od 5 190 Kč.

foto : fonearena.com

MDI1ZTI0MD