KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Huawei Watch

Huawei Watch : Nejkrásnější chytré hodinky

20.12.2015 Užívejte si na svém zápěstí řadu moderních funkcí s chytrými hodinkami Huawei Watch v exkluzivním klasickém designu kulatého ciferníku. Jsou vybaveny pokrokovým operačním systémem Android Wear a řadou praktických funkcí , které zpříjemní každodenní život s mobilními technologiemi a informacemi. Fitness funkce udrží vaši kondici v optimálním stavu. Objevte nové možnosti s hodinkami Huawei Watch , řadou předinstalovaných aplikací , funkcí a možností pro komunikaci a životní styl.

Chytré hodinky Huawei Watch neztrácí s časem nic ze své elegance. Jejich design je inspirován krásou klasických hodinek s kulatým ciferníkem, ovšem uvnitř ukrývají množství moderních technologií. Základem je elegantní tělo z nerezové oceli a vše dokresluje safírové sklíčko, které je nejen krásné, ale také tvrdé jako diamant. Huawei Watch jsou hodinky, které budete chtít nosit každý den.

Huawei Watch mají elegantní AMOLED displej s vysokým kontrastem 10 000 : 1 a ultravysokým rozlišením 286 ppi , který svým kruhovým provedením dodává hodinkám klasický vzhled. Přináší opravdu vynikající obraz s perfektní čitelností na denním světle.

Chcete hodinky, které dokonale doplní váš styl ? S Huawei Watch to není problém. Máte možností výběru ze 40 různých designů ciferníků , luxusních pouzder v zlatém , stříbrném nebo černém provedení a řady kvalitních kožených či ocelových řemínků.

Využívejte řadu praktických funkcí pro moderní mobilní život a sledování kondice. Poskytují řadu funkcí každodenního sledování zdravotního stavu, měření aktivity a tepové frekvence. Ze svého zápěstí budete mít také okamžitý přístup ke všem důležitým informacím. Získáte rychlý přístup ke zprávám , informace o zmeškaných událostech , pohotově najdete kontakty pro rychlé volání a psaní zpráv a v okamžiku spustíte aplikace.

Inteligentní systém Android Wear přináší užitečné informace na displej a reaguje na hlas např. pokud chcete něco vyhledat pomocí Google. Rychlé a konkrétní informace tak máte na dosah i v pohybu. Jediným pohledem si můžete prohlédnout všechny užitečné informace. Mohou to být informace na základě vašich zájmů nebo zprávy všeho druhu. S inteligentním osobním asistentem Google Now budou všechny informace na dosah ruky.

Chytré hodinky Huawei Watch se systémem Android Wear přináší mobilní komunikaci , zábavu a sledování aktivit přímo na vaše zápěstí. Jsou vybaveny procesorem Qualcomm APQ8026 s frekvencí 1.2 GHz, 512 MB operační paměti a 4 GB interní paměti pro data a aplikace. Skvělý obraz zajistí kruhový AMOLED displej s úhlopříčkou 1.4” a rozlišením 400 x 400 bodů (286 ppi). K připojení využívají technologii Bluetooth 4.0/4.1. Obsahují celou řadu senzorů , mezi které patří gyroskop , čidlo zrychlení , PPG a barometr , nechybí vibrační motor a mikrofon. K napájení slouží nabíjecí baterie s kapacitou 300 mAh a rozměry tohoto modelu činí - Průměr 42 mm , tloušťka 11,3 mm.

Elegantní chytré hodinky Huawei Watch se prodávají za cenu 9 990 Kč.

foto : fonearena.com

YWI3ZmR