KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Huawei Jewel a Elegant

Huawei Jewel a Elegant : Luxusní hodinky pro dámy

6.1.2015 Huawei také představil dvojici luxusních chytrých hodinek , které míří na ženskou populaci. Hodinky mají kovové tělo vyrobené ze za studena kované oceli 316L. Tělo má zlatavou barvu a v jedné z verzí jsou posazeny krystaly Swarowski po obvodu ciferníku , je jich celkem 68. Ciferník má průměr 44 milimetrů.

Huawei-Watch-Elegant

Dámské hodinky se neliší od těch co jsou na trhu. 1,4 palcový kulatý displej s rozlišením 400 × 400 pixelů , jemnost 267 ppi na palec , kontrastní poměr 10000:1. Displej chrání safírové sklíčko. Uvnitř se nachází procesor Snapdragon 400 s taktem 1,2 GHz , 512 MB operační paměti a 4 GB vnitřní paměti. Instalován Android Wear , který je kompatibilní s iOS a Androidem. Konektivita zahrnuje Wi-Fi 802.11 b/g/n , Bluetooth 4.1. Hodinky vás upozorní na příchozí hovory , SMS či email. Senzory zastupují gyroskop , barometr , akcelerometr a měřič srdečního tepu. Hodinky budou mít velkou spoustu předinstalovaných témat (watchfaces ) a speciální motivy pro něžné pohlaví. Baterie má kapacitu 300 mAh a nabije se za necelé dvě hodiny.

Huawei-Watch-Jewel

Obě verze budou v prodeji se dvěma pásky z italské kůže a to varianta Pearl White a Sappihire Blue. Huawei Elegant budou stát 499 dolarů a Huawei Jewel mají cenovku 599 dolarů.

foto : fonearena.com

MGJmYTJm