KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Nejlepší mobil a tablet

Jaký je aktuálně nejlepší mobil a tablet na trhu?

Je více než přirozené, že součástí našich životů jsou i různá elektronická zařízení. Sem patří třeba mobilní telefony, ale i tablety. V obou případech se může jednat o zařízení praktické, které slouží ke komunikaci, práci i zábavě. Jak ale vybrat správný model a typ? Ve spolupráci s webem Testkvality.cz , který se zaměřuje na nezávislé testování a také porovnání kvality výrobků, pro vás máme přehled těch nejlepších, které aktuálně na našem trhu jsou. Díky tomu i vy dokážete snadno koupit a vybrat skutečně to nej na našem trhu.

Vybíráme vhodný mobilní telefon

 

Začněme výběrem mobilního telefonu, jelikož ten je dnes neocenitelným pomocníkem každého z nás. Je jasné, že za nejlepší mobil na trhu aktuálně můžeme označit produkty společnosti Apple. Konkrétně modely 6, ale i 5. Ty zaručeně nezklamou, i když bude třeba počítat s vyšší pořizovací cenou. Pokud se chcete vydat jinou cestou, určitě nezklame například Samsung Galaxy S6, stejně jako Sony Xperia M4. U obou určitě potěší především poměr cena/výkon, ale i jistota kvalitního výrobce. Ani tím ale náš přehled nekončí, jelikož do popředí se dostává i řada ryze čínských značek. A tak nemusí zklamat ani telefony Huawei P8, nebo Honor 7.

Otestovali jsme pro vás i tablety

Nejenom telefon, ale i tablet může být skvělým pomocníkem pro každého. Ani zde nemusí být výběr jednoduchý. Je proto třeba hledět na kombinaci výkonu, velikosti, stejně jako falších funkcí. My jsme provedli test tabletů za vás a tak můžeme říci, že jako špička v oblasti se nám aktuálně jeví modely Lenovo IdeaTab 2, Prestigio MultiPad a dále Apple iPad. Všechny tři můžeme označit ve své cenové hladině za to skutečně nejlepší, co existuje. Postupně se však do popředí dostává i další zástupce první jmenované značky, a to Yoga Tablet, který nadchne možnostmi své flexibility.

ZGFmMWQy