KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» LG Zero

LG Zero : Kovová stylovka na českém trhu

21.1.2016 Krásná stylovka, to je celokovový chytrý telefon LG Zero. Je vybaven 4 jádrovým procesorem, který nabízí vynikající multitasking, rychlé surfování webem a vynikající multimediální zážitky. Nabízí inovativní displej s technologií In-cell Touch a dva skvělé fotoaparáty.

Oslňte okolí s kovovou elegancí LG Zero. Chytrý telefon se skutečnou kovovou konstrukcí je dokonalým módním doplňkem. Tenká kovová konstrukce (pouhých 7,4 mm) a jemné křivky displeje 2.5D Arc Glass přispívají ke štíhlejšímu designu a pohodlnějšímu držení přístroje a vytváří opravdu harmonickou krásu.

LG Class

Pořiďte kvalitnější a jasnější selfie se špičkovým 8MP předním fotoaparátem a funkce Gesture Interval Shot, která umožňuje snímat rychle po sobě čtyři selfie pomocí gesta. Fotografie se zadním fotoaparátem zachytíte v neuvěřitelně vysoké kvalitě díky snímači s rozlišením 13MP.

Velký HD displej telefonu LG Zero poskytuje dostatek prostoru pro veškeré vaše aktivity. S technologií In-cell Touch došlo k odstranění nadbytečných vrstev a integrování dotykových senzorů blíže displeji. Toto řešení přináší jasný, čistý obraz vynikající kvality s živými barvami.

Díky 4jádrovému procesoru zvládá bez větších obtíží hry, přehrávání videa, prohlížení fotografií, fotografování, poslouchání hudby, brouzdání po internetu a komunikaci přes sociální sítě.

Získejte rychlý datový přenos prostřednictvím sítě LTE, která vám umožní rychle přistupovat k webovému obsahu, streamovat hudbu a videa. Nejen doma, v kanceláří, nebo ve škole, ale i na cestách tak máte možnost využívat rychlé datové přenosy nejnovějších mobilních sítí LTE.

LG Class

Chytrý telefon LG Zero je poháněn 4jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 410 s frekvencí 1.2 GHz, který je doplněn o 1.5 GB operační paměti. Interní paměť nabízí kapacitu 16 GB a můžete ji rozšířit pomocí karet microSD. Dotykový displej má velikost 5" s HD rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů. Fotoaparát v zadní části nabízí 13 MP snímač a přední fotoaparát je vybaven 8MP snímačem. Z moderních technologií nabízí Bluetooth, Wi-Fi, GPS přijímač. Podporováno je připojení k mobilním sítím 2G, 3G a 4G LTE. V konektorové výbavě nechybí 3.5mm stereo jack pro sluchátka a micro USB. Provoz zajišťuje dobíjecí baterie s kapacitou 2050 mAh. Správu systému zajišťuje platforma Android 5.1 Lollipop.

LG Zero se prodává na českém trhu za cenu 6 490 Kč.

foto : fonearena.com

NTE2MDIzY