KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Herní tablet Acer Predator

Acer Predator : Herní tablet pro náročné

10.2.2016 Perfektní nástroj pro herní nadšence v podobě herního tabletu v luxusním balení a s vysokým výkonem Predator 8 od Acer. Vezměte si s sebou na cesty celý svůj herní svět a hrajte kdykoliv se vám zachce. Luxusní stroj zvládne každou náročnější hru, navíc je stylizován do herního světa i svým vzhledem, který je prostě neskutečný. Perfektní obraz podtrhne i perfektní zvuk ze čtyř stereo reproduktorů zakomponovaných v tenkém rámu.

Tablet disponuje perfektním IPS displeje s vysokým Full HD rozlišením obrazu 1920 x 1200 obrazových bodů. Díky IPS panelu a technologiím jako je ColorBlast vnese do vašeho světa zářivé barvy a neuvěřitelný 100% gamut NTSC. Hry se stanou skutečností a budou více reálné. Barvy jsou prostě dokonalé.

Acer Predator 8

Hraní her teď dostane úplně jiný rozměr. Predator disponuje velmi výkonným čtyřjádrovým procesorem Intel Atom x7 s frekvencí 1600 MHz a pamětí 2 GB. Zvládne hrát i velmi výkonné hry, takže vás dostane do dění ihned. Vychutnejte si perfektní výkon, hrajte oblíbené hry a zatěžte tablet na maximum.

Predator má prostě dokonalý zvuk, vlastně má nejhlasitější stereo zvuk na světě. V tenkém rámu jsou zabudované hned 4 stereo reproduktory, které dodají vašemu hraní perfektní pocit, že se ocitáte ve hře. Jsou velice výkonné s virtuálním zvukem a ať máte tablet na šířku, nebo na výšku, reproduktory zvuk přizpůsobí tak, že slyšíte stero zvuk pořád stejně.

Acer Predator Gaming tablet

Díky zadní straně tabletu, která je velmi příjemná na dotek a neklouže z ruky, můžete hrát nepřetržitě několik hodin v kuse. Tablet nevypadává, perfektně se drží a tak jej nebude chtít dát vůbec z ruky. Unikátní dotykový displej zvládne mnohem více, než byste od tabletu čekali. Hmatová odezva TouchSense a dva výkonné hmatové motory jsou speciálně vyladěné ke hraní her. Do štíhlého šasí byli vměstnaní dvě dotykové funkce s mnoha dotykovými body na dipleji, při hraní tak pocítíte nový rozměr jízdy po silnic, nebo při střílení nepřátel . Můžete tak na úrovni profesionálů s profesionálními herními stroji.

Acer Predator 8

Perfektní nástroj na cesty, ale i doma v podobě luxusního tenkého herního tabletu Acer Predator 8. Není jen luxusním doplňkem, ale také výkonným společníkem. Vysoké rozlišení IPS displeje 1920 x 1200 dpi v kombinaci s perfektním podáním barev vás prostě nadchne. Zvuk si vychutnáte ze 4 vestavěných reproduktorů, které se vám umí přizpůsobit. Rychlost si vychutnáte díky čtyřjádrovému procesoru Intel Atom x7. Můžete také využít GPS navigace a z připojení Wi-Fi, Bluetooth, USB, HDMI a LAN. Rozměry tabletu jsou 127 x 8,7 x 218 mm, hmotnost 350 g.

foto: gsmarena.com

ZTlhY