KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Cat S40

Cat S40 : Odolný chytrý telefon

12.2.2016 Cat S40 je velmi odolný smartphone do nepohody s velkým 4,7 palcovým dotykovým displejem a certifikací IP68 a MIL-SPEC 810g. Vydrží pád z výšky 1.8 metru, extrémní teploty od -25 do 55°C a je voděodolný a prachuvzdorný. Navíc je dotykový displej vybaven odolným sklem Corning Gorilla Glass 4. Cat S40 přichází s novým systémem Google Android 5.1 Lollipop, GPS navigací, 8 megapixelovým fotoaparátem, připojením LTE a bezdrátovými technologiemi Bluetooth a WiFi. Telefon je ideální pro outdoorové aktivity, práci na stavbě, dílně a v náročném terénu, kterému nevadí bláto, voda, sníh a prach.

Cat S40 je vybaven vodotěsným krytem odolným proti prachu, písku, blátu, sněhu, vysokým a nízkým teplotám a špíně. Přístroj je rovněž odolný vůči nárazu a vibracím a navíc je vybaven displejem s odolným sklem s mimořádnou odolností proti poškrábání a tlaku. Splňuje certifikace dle norem IP68 a MIL SPEC 810G, což značí výdrž až 60 minut 1 metr pod vodní hladinou nebo odolnost pádu z výšky 1.8 metru.

Cat S40

Díky vynikajícímu výkonu můžete smartphone využít pro zábavu. Můžete hrát hry, sledovat videoklipy na velké obrazovce, poslouchat hudbu, brouzdat po internetu, komunikovat přes sociální sítě, cestovat s GPS navigací, prohlížet oblíbená videa z YouTube a stahovat si do telefonu další hudbu a hry.

Získejte rychlý datový přenos prostřednictvím sítě LTE, která vám umožní okamžitě streamovat hudbu a videa s vysokou rychlostí. Nejen doma, ale i na cestách tak máte možnost zažívat zábavu na plný plyn.

Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem Cat S40 už nemusíte. Je totiž vybaven sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo.

Cat S40

Odolný telefon Cat S40 přináší IPS 4.7palcový dotykový displej s rozlišením 540 x 960 bodů, který nabízí zvýšenou odolnost proti poškrábání a tlaku s Gorilla Glass 4 sklem. Celá konstrukce telefonu pak splňuje kritéria náročných norem IP68 a MIL SPEC 810G. Je poháněn výkonným 4 jádrovým procesorem Snapdragon Qualcomm MSM8909 s frekvencí 1,1 GHz, doplněným o 1 GB RAM paměti. Přístroj nabízí 16 GB interní paměti rozšířitelnou přes microSD slot a bezdrátovou technologií Bluetooth 4.1 a WiFi 802.11 b/g/n. K napájení slouží baterie s vysokou kapacitou 3000 mAh. Správu zajišťuje systém Android 5.1 Lollipop. Telefon má rozměry 144.9 x 74.1 x 12.5 milimetrů a váží 185 gramů.

foto : gsmarena.com

MmEwNzQ0