KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Samsung Galaxy J3

Samsung Galaxy J3 2016 míří na český trh

24.3.2016 Chytrý telefon Samsung Galaxy J3 (2016) míří na český trh , skvěle vypadá a nabízí zcela novou úroveň zážitku ze sledování na 5 palcovém HD Super AMOLED displeji. Představuje kombinaci solidní konstrukce , pěkného výkonu a ergonomického tvaru s tenkým rámečkem , takže vám skvěle padne do ruky. Předností je též úsporná funkce Ultra Power Saving Mode , díky které můžete smartphone používat dlouhou dobu. Spravujte snadno výkon svého Galaxy J3 pomocí aplikace Smart Manager.

Samsung Galaxy J3

Kdo by nechtěl mít velkou obrazovku? S telefonem můžete díky 5palcové HD obrazovce Super AMOLED dělat spoustu věcí - telefonovat , sledovat videa na YouTube , fotit , přehrávat hudbu , prohlížet si obrázky , cestovat s GPS navigací, komunikovat přes Skype a Facebook , natáčet videa a nebo surfovat po internetu přes Wi-Fi síť. To vše s dokonalým podáním barev a vynikajícími pozorovacími úhly.

Získejte rychlý datový přenos prostřednictvím sítě LTE , která vám umožní okamžitě streamovat hudbu a videa s vysokou rychlostí. Nejen doma , ale i na cestách tak máte možnost zažívat zábavu na plný plyn.

Vestavěný Smart Manager umožňuje kontrolovat a řídit celou řadu důležitých informací a nastavení Galaxy J3 , včetně stavu baterie , úložného prostoru , paměťové statistiky a mnoho dalších. S několika jednoduchými doteky , můžete zavřít nepoužívané aplikace, šetřit baterii , zlepšit výkon operační paměti , odstranit nepoužívané soubory a spustit antivirovou kontrolu.

Rozšiřte dobu výdrže baterie v důležitých momentech. Pokud Vám baterie hlásí , že je v kriticky nízkých hodnotách a vy potřebujete nutně ještě nějakou dobu telefon používat , stačí se přepnout do úsporného módu Ultra Power Saving Mode , který prostředí zjednoduší a přebarví načerno a tím šetří baterii sníženou spotřebou displeje.

Samsung Galaxy J3

Samsung Galaxy J3 (2016) je vybaven výkonným 4 jádrovým procesorem s frekvencí 1,5 GHz a 1,5 GB paměti RAM. Super AMOLED displej s velikostí 5 " má HD rozlišení 1280 x 720 bodů. Pro Vaše data a aplikace je k dispozici 8 GB interní paměti rozšiřitelné pomocí microSD karet (až 128 GB). 8 megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou a autofocusem je doplněn o přední 5 megapixelový fotoaparát a umožňuje nahrávat HD videa. Báječná je také konektivita pomocí WiFi , Bluetooth 4.0 a NFC. Nechybí možnost příjmu signálu GPS s GLONASS a podporováno je připojení k mobilním sítím 2G , 3G a LTE. K napájení slouží baterie s kapacitou 2600 mAh a o správu aplikací se stará systém Android 5.1.1 s nadstavbou TouchWiz.. Galaxy J3 má rozměry 142,3 × 71 × 7,9 milimetrů a váží 138 gramů.

Novinka v prodeji Samsung Galaxy J3 2016 se bude prodávat za cenu 4 990 Kč.

foto:fonearena.com


ZTQzYTc1Y