KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Pebble Time Round

Pebble Time Round : Elegantní chytré hodinky

7.5.2016 Pebble Smart Watch Time Round mají design klasických náramkových hodinek a díky digitálnímu displeji působí opravdu velmi elegantně. Hodinky mají tloušťku pouhých 7,5 mm a díky jejich extra nízké hmotnosti 28 g je na ruce ani neucítíte. Kulatý barevný displej o rozměru 1,25“ s rozlišením 180 x 180 perfektně sedí na ruce. Pohodlné nošení pak zajistí i pásek o šířce 14 mm.

Pebble circular smartwatch

Nyní už nemusíte vyndavat telefon z kapsy pokaždé, když vám přijde SMS zpráva, někdo vám volá nebo když jen potřebujete vědět kolik je hodin. Ke všem těmto činnostem vám nyní dokonale postačí tyto chytré hodinky.

Hodinky odolávají vlhkému prostředí i stříkající vodě, nejsou však odolné proti úplnému ponoření do vody. Hodinky mají dlouhou výdrž baterie, která vám umožní běžné využívání hodinek po dobu až 2 dní. Po vybití hodinek se nemusíte bát jejich dlouhého nabíjení, protože nabíjení těchto hodinek je ultra rychlé a vše bude hotovo již za 15 minut.

Užijte si integrovanou, stopovací aplikaci Pebble Health, která je vyvinuta ve spolupráci s výzkumníky ze Stanfordské univerzity. Pebble Health dokáže sledovat vaši celodenní aktivitu, vaše kroky, ušlou vzdálenost a veškerý váš aktivní čas. Aplikace pracuje i když jdete do postele, kde sleduje váš spánek – například hloubku spánku nebo čas kdy usnete a kdy se probudíte. Máte tak perfektní přehled o vaší celkové aktivitě, což vás může motivovat k mnohem lepšímu a zdravějšímu životnímu stylu.

Pebble circular smartwatch

Pebble SmartWatch Time Round s designem klasických náramkových hodinek. Barevný displej 1,25“ s rozlišením 180 x 180. Sklo displeje hodinek s oleofóbní úpravou, která odpuzuje látky olejovitého charakteru a omezuje vznik otisků prstů na displeji. Hodinky mají tloušťku pouhých 7,5 mm a nízkou hmotnost 28 g. Pohodlné nošení hodinek díky rychloupínacího pásku o šířce 14 mm. Rychlý přehled o všech událostech, zprávách, příchozích hovorech nebo fitness měřeních. Dále hodinky plní funkce akcelerometru, magnetometru, E-kompasu. Funkce světelného snímače. Výdrž baterie 2 dny. Odolné proti stříkající vodě a vlhkosti. Aplikace Pebble Health pro záznam vaší celodenní aktivity – záznam počtu kroků, vzdálenosti, sledování spánku. Podpora OS Android 4.3+ a IOS 8+.

foto : fonearena.com

N2EwYm