KONTAKTY

Kopírování fotek, článků je bez souhlasu zakázáno.
Pokud máte dotaz, zájem o reklamu pište na email
info@kupsimobil.cz

» Hodinky Pebble 2

Pebble představilo svoje chytré hodinky druhé generace

26.5.2016 Společnost Pebble představila druhou generaci chytrých hodinek a jde o Pebble 2 a Pebble 2 Time. Budou lákat na lepší výbavu , tenké rámečky kolem displeje a zajímavou cenu.

Druhá generace Pebble 2 má černobílý always on displej s tenkými rámečky a je chráněn odolným sklíčkem Gorila Glass. Mají voděodolné tělo a vzdrží až 30 minut pod vodou. Dále mají 22 milimetrové vyměnitelné pásky a chlubí se novou verzí operačního systému Timeline a v obchodě Pebble naleznete více než 13 tisíc aplikací. Hodinky jsou kompatibilní s Androidem a iOS. Mají integrovaný senzor srdečního tepu , který měří 24 hodin sedm dní v týdnu. Výdrž na jedno nabití 7 dní. Startovací cena je 99 dolarů a v prodeji od září 2016.

pebble-2-time-2-core-official

Druhá generace Pebble Time 2 májí  barevný always on displej , který je o 53 % větší než u hodinek Pebble 2 , také nechybí tenké rámečky a displej chrání odolné sklíčo Gorila Glass. Mají voděodolné tělo a vzdrží až 30 minut pod vodou. Dále mají 22 milimetrové vyměnitelné pásky a chlubí se novou verzí operačního systému Timeline a v obchodě Pebble naleznete více než 13 tisíc aplikací. Hodinky jsou kompatibilní s Androidem a iOS. Mají integrovaný senzor srdečního tepu , který měří 24 hodin sedm dní v týdnu. Výdrž na jedno nabití až 10 dní. Startovací cena je 169 dolarů a v prodeji od listopadu 2016. V prodeji bude barva černá , zlatá , stříbrná.

Pebble_Time_2_Collection_official

Hodinky se ovládají pomocí tlačítek na boku. Pebble se více zaměřilo na fitness funkce a životní styl.

foto: fonearena.com

ZmMyND